Reklama

Death Row ostrzega Snoop Dogga

Przedstawiciele amerykańskiej wytwórni Death Row umieścili na swej internetowej stronie ostrzeżenie dla słynnego rapera Soop Dogga. Już wkrótce z więzienia wyjdzie bowiem jej szef Marion Suge Knight, z którym artysta ma na pieńku od 1996 roku, kiedy to odszedł z Death Row.

Po otwarciu strony odwiedzającym ją internautom ukazuje się animowany tekst: "2001, rok strachu. Wszystkie psy uciekają i chowają się w norach. Suge wraca do domu". Następnie słychać strzały z broni palnej i odgłos skomlącego psa.

Reklama

Knight - szef Death Row - przebywa w więzieniu od 1997 roku, gdzie trafił za złamanie postanowień warunkowego odroczenia wykonania kary za nielegalne posiadanie i groźbę użycia broni.

Jak na razie rzecznik Snoop Dogga odmawia jakichkolwiek komentarzy w tej sprawie, natomiast przedstawiciele Death Row zapowiedzieli już wydanie albumu z największymi przebojami rapera. Być może ostrzeżenie umieszczone na stronie ma na celu wybicie z głowy Snoopowi podejmowanie jakichkolwiek kroków, mających na celu niedopuszczenie do ukazania się płyty.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: ostrzeżenie | Snoop Dogg | Elliot Smith

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje