Reklama

Chumbawamba: Zamieszanie z płytą

Już tylko kilka dni pozostało do koncertu grupy Chumbawamba w naszym kraju. Zespół wystąpi 2 lipca razem z Dead Kennedys w krakowskiej Hali "Wisły". Niestety, fani grupy nie będą mogli przed tym dniem zapoznać się z nowym materiałem zespołu. Europejska premiera płyty "Readymades" zapowiedziana jest bowiem dopiero na sierpień.

Powodem takiej sytuacji jest fakt, iż zespół nie ma wydawcy swoich płyt w Europie i dlatego w lepszej sytuacji nieoczekiwanie znaleźli się fani z USA.

Reklama

- Mamy spore zamieszanie jeśli chodzi o tę płytę. Sprawa wygląda tak, że w Europie nie mamy wydawcy. Niedawno podpisaliśmy odpowiednie umowy i jest szansa, że w sierpniu płyta pojawi się w Wielkiej Brytanii, a potem w pozostałych krajach. W USA mamy podpisany kontrakt z wielkim koncernem i nie ma żadnych problemów. W Europie wszystko przychodzi nam z ogromnym trudem. Na pewno przez to nie będziemy mogli przeznaczyć ogromnych pieniędzy na promocję, reklamy i teledyski. Ale w sumie to dobrze, bo kto ma kupić naszą płytę, to i tak to zrobi, a kto nie chce jej mieć, to nawet teledysk go nie przekona - powiedział Danbert, wokalista grupy, w rozmowie z INTERIA.PL.

Jeśli chodzi o sam koncert to bilety w cenie 55 zł (w dniu koncertu będą droższe o 5 zł) można kupować w sklepach muzycznych i EMPiK-ach na terenie całego kraju. Znana jest już również kolejność w jakiej zespoły będą pojawiać się na scenie. Oto ona:

18.00 - 18.20 Prawda

18.25 - 19.05 Włochaty

19.10 - 20.05 Dezerter

20.15 - 21.30 Chumbawamba

21.40 - 23.00 Dead kennedys

Informacje o koncercie można uzyskać dzwoniąc pod numer (.0 32) 259 72 96 lub pisząc na adres

mailowy - independa@o2.pl

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Chumbawamba | Dead Kennedys | wydawcy | zamieszanie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje