Reklama

Zuzanna Gadowska zachwyciła internautów na koncercie Polsatu. Jak wygląda córka wokalisty grupy IRA?

"Najlepszy duet tego wieczoru", "piękny głos ma córka, najlepiej zaśpiewała dzisiaj" - internauci nie kryją zachwytów po występie Zuzanny Gadowskiej w duecie ze swoim ojcem Arturem Gadowskim. 26-latka z wokalistą grupy IRA byli jednymi z gwiazd niedzielnego koncertu "Fundacja Polsat - Jesteśmy dla Dzieci" w Skierniewicach.

"Najlepszy duet tego wieczoru", "piękny głos ma córka, najlepiej zaśpiewała dzisiaj" - internauci nie kryją zachwytów po występie Zuzanny Gadowskiej w duecie ze swoim ojcem Arturem Gadowskim. 26-latka z wokalistą grupy IRA byli jednymi z gwiazd niedzielnego koncertu "Fundacja Polsat - Jesteśmy dla Dzieci" w Skierniewicach.
Zuzanna Gadowska i Artur Gadowski na koncercie Fundacji Polsat w Skierniewicach /AKPA

Podczas niedzielnego koncertu "Fundacja Polsat - Jesteśmy dla Dzieci" z okazji Dnia Dziecka w Skierniewicach mieliśmy okazję zobaczyć niezwykłe rodzinne duety. Na scenie pojawili się m.in. Wilki (u boku Roberta Gawlińskiego występują jego synowie Beniamin i Emmanuel), Justyna Steczkowska z synami, Grzegorz Markowski z córką Patrycją Markowską, Michał Wiśniewski oraz jego była żona Anią Świątczak i ich córki, braterska grupa Pectus czy Stanisław Soyka z braćmi.

Reklama

Koncert Fundacji Polsat poprowadzili Krzysztof Ibisz (towarzyszył mu jego syn Maksymilian), Paulina Sykut-Jeżyna i Robert Janowski, zwycięzca programu "Twoja twarz brzmi znajomo".

Jednym z najlepiej przyjętych duetów był występ Artura Gadowskiego i jego najmłodszej córki Zuzanny Gadowskiej. Razem zaśpiewali pamiętny przebój grupy IRA (jej wokalistą jest właśnie "Gadzio") - "Nadzieja" (posłuchaj!).

"Od 36 lat śpiewam na ogół sam na scenie, ale dzisiaj jest wyjątkowy wieczór i zaśpiewa ze mną moja najmłodsza córka - Zuzanna Gadowska. Przywitajcie ją!" - zapowiedział Artur Gadowski.

Widzowie i internauci nie szczędzili zachwytów. "Najlepszy duet tego wieczoru", "piękny głos ma córka, najlepiej zaśpiewała dzisiaj", "super" - czytamy w komentarzach.

Kim jest Zuzanna Gadowska?

Artur Gadowski ma czwórkę dzieci z dwóch małżeństw (od 2009 r. jest żonaty z Irminą) - Wiktorię, Kacpra, Zuzannę i Idę.

Najmłodsza córka Artura Gadowskiego od 8. roku życia ćwiczy grę na skrzypcach. Gra również na fortepianie, ukulele i gitarze, a muzycznie najbliższej jej do folku.

"Na pewno moim celem nie jest robienie kariery poprzez telewizję, jednak jest to dobre miejsce, żeby móc się sprawdzić przed szeroką publicznością" - mówiła w 2013 r. serwisowi NaszSzydlowiec.pl.

Młoda wokalistka zgłosiła też swoje utwory do konkursu Skoda Auto Muzyka. Gościnnie można ją było usłyszeć na płycie i koncertach zespołu IRA (posłuchaj!) dowodzonego przez jej ojca. Próbowała również swoich sił w jednym z talent-show, jednak nie zdradziła, w którym z nich występowała.

"Jestem pod dużym wrażeniem jej talentu. Ja w jej wieku nie byłem tak dojrzały. Radziłem jej, żeby nie brała udziału w talent show, ale oczywiście mnie nie posłuchała. Producent zauważył jej nazwisko, ale gdy zapytał, czy jest moją córką, odparła: 'Ale jakie to ma znaczenie?'. Szanuję ją za to, że nie próbowała się podpiąć pod moją popularność. Jest jednak w trudnej sytuacji, bo jeśli osiągnie sukces na własną rękę, złośliwi i tak powiedzą, że pracę załatwił jej tata" - komentował Artur Gadowski w magazynie "Gala".

W 2021 r. powstał zespół Mellow Monday, którego jedną z wokalistek (a także skrzypaczką) została właśnie Zuza Gadowska. U jej boku występują studenci edukacji artystycznej Uniwersytetu Jana Kochanowskiego z Kielc. Grupa właśnie wypuściła premierowy utwór "Pudło". Zuza jest autorką tekstu i współautorką muzyki (z grającą na gitarze Alicją Zawiszą).

26-letnia wokalistka prywatnie związana jest z perkusistą Mellow Medley - Wiktorem Michalczykiem.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Zuzanna Gadowska | Artur Gadowski | koncert Polsatu | Fundacja Polsat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy