Reklama

Zespół eRii z nowym singlem. Posłuchaj utworu "Strach"

Styczeń to nie tylko czas realizacji noworocznych postanowień, ale również idealny moment na premiery. Powiewem świeżości jest poznańska grupa eRii, która nie boi się wejść w 2021 z przytupem, choć paradoksalnie ich nowy utwór nosi tytuł "Strach".

Poznański zespół eRii przygotował nowy utwór

Najnowszy singel "Strach" (sprawdź!) to najdojrzalsza produkcja muzyków eRii, która udowadnia, że nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa na rockowej scenie.

"To malownicza historia, podana w ciemnych barwach, zarówno za sprawą dźwięków, jak i obrazów w klipie. Wokalistka Marta zabiera nas w podróż po meandrach swojego umysłu, by pokazać kilka oblicz swej osobowości" - zapowiadają muzycy.

Reklama

Głównej bohaterce bliżej jednak do Annie z "Misery" Stephena Kinga, niż do "Ani z zielonego wzgórza". To historia o tym, jak zazdrość może prowadzić do obsesji. 

"Wszystkie te rozterki mimo psychopatycznej oprawy, tak naprawdę siedzą w każdym z nas i tylko od nas zależy, jaką przybiorą formę wyrazu" - stwierdza Marta, wokalistka zespołu eRii. 

Zespół wydał swój pierwszy singel pod tytułem "Odchodzę" w 2017 roku jako Rock Imagination. Później "postawił na mały rebranding", który zaowocował sporym skokiem jakościowym. Zmiany dokonane w 2019r. przyniosły nową nazwę kapeli, nowego perkusistę, ale przede wszystkim nową wokalistkę, Martę.

"Każdy z nas ma za sobą muzyczną przeszłość i mimo, żę wywodzimy się z różnych środowisk, to wspólnym mianownikiem dla każdego z nas zawsze była nieodparta chęć grania muzyki rockowej" - mówią muzycy o sobie. 

Grupę tworzą: Marta Rymarska (wokal), Robert Jedynowicz (gitara), Roman "Reed" Jarząbek (gitara), Marek Nożyński (bas) i Krzysztof Sałbut (perkusja). 

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: ERII

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje