Reklama

Zenek Martyniuk zniknie z TVP? Wszystko przez syna

Pojawiły się informacje, że Zenek Martyniuk nie będzie już promowany przez TVP. Co się stało?

Pojawiły się informacje, że Zenek Martyniuk nie będzie już promowany przez TVP. Co się stało?
To koniec Zenka Martyniuka w TVP? /AKPA

Zenek Martyniuk jest ikoną muzyki disco polo (sprawdź!). 

Na scenie występuje od lat i ma oddaną grupę fanów w całym kraju. Chętnie był również promowany przez Telewizję Polską. Występował na Sylwestrze z Dwójką, pojawiał się również na scenie podczas wakacyjnych koncertów TVP. 

Jednak, według doniesień, teraz ma się to zmienić. Jak podaje portal Plejada.pl, władze TVP zdenerwowały się po wpisie syna Martyniuka. "Dość błazenady! Ile będziemy się zgadzać na maski? Noszenie fałszywych znaków podporządkowania? LGBT. Mydlicie ludziom oczy. Wszyscy piszą o badziewiu! Najważniejsza jest wolność, której nikt nie powinien nam zabierać. 

Reklama

Zniszczyć rząd i władzę rządzącą, to z nimi powinna odbyć się ta walka! Stop kłótniom wszechpolskim, już raz rozebrano nam kraj w ten sposób. Zniszczyć rząd!" - pisał w mediach społecznościowych Daniel Martyniuk.

Wpis miał odbić się szerokim echem w TVP. "Martyniuk Junior to tabu. Wszyscy wiedzą, jak jest, ale nikt się za bardzo nie wychyla. Mówi się, że prezes jest wściekły. Lubi Zenka, plus zainwestował w niego fortunę, ale to, co wyprawia jego syn, jest nie do przyjęcia. Dopóki obrażał innych artystów, nikt na to nie zwracał uwagi. 

Teraz sytuacja zmieniła się diametralnie. Nawoływanie do obalenia rządu nie przejdzie bez echa i na 100 procent odbije się na relacjach TVP z Zenkiem. To pewne" - podaje informator Plejady.

***Zobacz także***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Zenon Martyniuk | Daniel Martyniuk | Jacek Kurski | TVP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy