Zenek Martyniuk idzie w latino. Piosenka "Bez ciebie nie ma nas" zaskoczyła fanów

Michał Boroń

Oprac.: Michał Boroń

Po piosence "Jak mam cię pokochać" nawiązującej muzycznie do lat 80. na sporą woltę stylistyczną zdecydował się Zenek Martyniuk. Gwiazdor disco polo wypuścił właśnie teledysk "Bez ciebie nie ma nas", w którym pojawiają się brzmienia latino.

Zenek Martyniuk w teledysku "Bez ciebie nie ma nas"
Zenek Martyniuk w teledysku "Bez ciebie nie ma nas"materiały promocyjne

Zenek Martyniuk mocno zaskoczył swoich fanów wypuszczając nową piosenkę "Bez ciebie nie ma nas" (sprawdź!). Utwór króla disco polo utrzymany jest bowiem w wakacyjnym klimacie latino. W Polsce najpopularniejszym przedstawicielem tego gatunku jest Skolim.

Lider grupy Akcent zaprezentował również nieco zmieniony wizerunek - delikatny zarost w postaci brody i wąsa. Do tej pory wokalista zawsze prezentował się gładko ogolony. Zmiana nie przeszła niezauważona.

Zenon Martyniuk - Bez Ciebie nie ma nas 🧡 NOWOŚĆ 2024 (Official Video)

Zenek Martyniuk z hitem lata? "Bez ciebie nie ma nas"

"Panie Zenku, z tym zarostem wygląda Pan rewelacyjnie!", "Będzie hit lata 2024!", "Zeniu utwór cudo. Idealne rytmy. Bardzo udane wstawki kobiece. Teledysk ładny. wszystko 10/10", "Zenek nigdy nie zawodzi", "Sztos", "Niech leci w miliony" - zachwycają się fani w komentarzach.

W ostatnim czasie król disco polo wypuścił piosenki "Będę zawsze tam, gdzie ty", "Dziki Zachód" oraz "Jak mam cię pokochać". W teledysku do pierwszego z tych utworów w roli głównej zadebiutowała żona wokalisty - Danuta Martyniuk.

Z kolei "Jak mam cię pokochać" to pierwsza zapowiedź nowego projektu, w którym Zenek zapowiedział "nowe brzmienia i jakość".

Zenek Martyniuk o stosowaniu diety i swojej wadzeNewseria Lifestyle/informacja prasowa
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas
{CMS: 0}