Reklama

Reklama

Zdobyła sławę dzięki teledyskom Donatana. Co dziś robi Zusje?

Kamila Smogulecka, lepiej znana jako Zusje, a wcześniej również jako Luxuria Astaroth, w show-biznesie jest już od 10 lat. W tym czasie celebrytka imała się przeróżnych zajęć. Od 16 listopada będzie można oglądać ją w programie ESKA TV "Celebs Go Dating. Gwiazdy Idą na Podryw".

Kamila Smogulecka, lepiej znana jako Zusje, a wcześniej również jako Luxuria Astaroth, w show-biznesie jest już od 10 lat. W tym czasie celebrytka imała się przeróżnych zajęć. Od 16 listopada będzie można oglądać ją w programie ESKA TV "Celebs Go Dating. Gwiazdy Idą na Podryw".
Zusje w teleysku "Nie lubimy robić" /

O Kamili Smoguleckiej, działającej wtedy pod pseudonimem Luxuria Astaroth, polscy internauci usłyszeli za sprawą albumu "Równonoc" Donatana z 2012 rok.

Teledyski związane z płytą zgarniały miliony wyświetleń, a jedną z gwiazd niemal każdego klipu, była tajemnicza Luxuria (do "Równonocy" zrealizowano sześć teledysków, modelka pojawiła się w pięciu z nich).

Młoda dziewczyna przyciągała swoim spojrzeniem i wyglądem. Niemal natychmiast zrobiło się o niej głośno. Błyskawicznie zainteresowały się nią też serwisy plotkarskie, które na bieżąco śledziły jej karierę.

Reklama

W 2013 roku wraz z Donatanem pojechała we wspólną trasę koncertową, gdzie również pojawiała na scenie. Ostatnim epizodem współpracy między producentem i modelką, był występ w klipie "My Słowianie" (sprawdź!).

Co po współpracy z Donatanem? Przerwa i próbowanie sił w branży muzycznej

Rok później Luxuria zaliczyła epizod w filmie "Obietnica", a debiutem w roli wokalistki był utwór "Pułapka" (posłuchaj!) z czerwca 2015 r. Pojawiła się także w nagraniu i klipie "Z Ziemi do gwiazd" rapera Chipsu.

W pewnym momencie Luxuria zniknęła z życia publicznego. W 2018 roku na Instagramie pochwaliła się ukończeniem ośmiotygodniowego cyklu terapii stacjonarnej z elementami warsztatów rozwoju osobistego oraz treningu zachowań asertywnych. Celebrytka na odwyku walczyła z uzależnieniem od narkotyków i alkoholu.

"Co znaczy być osobą uzależnioną? Boję się: Stygmatyzacji, nadania etykiety, stracenia zaufania społecznego, wiarygodności, odrzucenia, utraty własnej godności i szacunku, poczucie bycia odrzuconym. Nie boję się, bo to już się stało... Podjęłam walkę z chorobą z którą zmagałam się przez wiele lat wybierając swoje trzeźwe Ja" - pisała w tamtym czasie.

Kamila Smogulecka powraca jako Zusje

W lipcu 2019 r. do sieci trafił debiutancki singel Luxurii pod szyldem Zusje pt. "Pierwszy śnieg" (sprawdź tekst utworu!). Data nie była przypadkowa.

"Dokładnie rok temu poszłam na terapię. W dalszym ciągu pracuję nad sobą. Jestem dla siebie dobra, uczę się swoich emocji. Niech moja historia będzie przestrogą i ostrzeżeniem. Tym kawałkiem przeniosłam się w przeszłość, tak było wtedy..." - czytamy. Zusje regularnie publikuje kolejne single, m.in.: "Dosyć słów", "Marshmallow", "Fake Love", "Twoja", "Na dnie", "To" i "Podziemie".

W 2020 roku została również zawodniczką Fame MMA. W klatce walczyła m.in. z Martą Linkiewicz, Dagmarą Szewczyk i Kamilą Wybrańczyk.

Od 16 listopada 2022 (godzina 22:00) roku Smogulecką będzie można oglądać natomiast w nowym programie emitowanym w ESKA TV - "Celebs Go Dating. Gwiazdy Idą na Podryw". To popularny brytyjski format, w którym celebryci szukają swojej drugiej połówki wśród nieznanych singli.

Zobacz też: Łukasz Golec i Edyta Golec z "Golec uOrkiestra" wystąpią przy Watykanie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama