Reklama

Yugoton: Trasa we wrześniu

Yugoton - projekt muzyczny, którego pomysłodawcą jest znany dziennikarz muzyczny Grzegorz Brzozowicz - szturmem zdobywa wszelkie listy przebojów i znika z półek sklepów muzycznych w ekspresowym tempie. Dzięki sprzedaży wynoszącej obecnie ponad 25 tysięcy egzemplarzy, okazał się sporym komercyjnym sukcesem. Powiększyć go może na pewno trasa koncertowa, ale - jak się okazuje - są z tym pewne problemy.

Z Yugotonem nagrywali bowiem Kazik Staszewski, Kasia Nosowska, Tymon Tymański i Paweł Kukiz. Jak się okazało, nie są oni obecnie w stanie wygospodarować w tym samym czasie wolnych terminów.

Reklama

Frontman Kultu przygotowuje się teraz do trasy swego innego projektu "Kazik Na Żywo", Tymon nagrywa z grupą Dyliżans, a Paweł Kukiz rozpoczyna wkrótce zdjęcia do filmu "Wtorek".

Nie ma więc praktycznie szans na to, aby Yugoton, proponujący nowe wersje piosenek jugosłowiańskich zespołów nowofalowych z lat 80., wyruszył na podbój naszego kraju przed wakacjami.

Jak powiedział nam Grzegorz Brzozowicz, pomysłodawca całego projektu, najbardziej realną datą rozpoczęcia takiego tournee jest początek września.

Tymczasem w kwietniu ukaże się drugi singel Yugotonu - "Rzadko widuję cię z dziewczętami", w którym śpiewają Kasia Nosowska i Paweł Kukiz.

"Ta trasa o mało co doszłaby już do skutku w tym miesiącu, ale okazało się, że Paweł rozpoczyna lada dzień zdjęcia do filmu 'Wtorek'. W takim przypadku najbardziej realnym terminem wydaje się być wrzesień. To w sumie dobrze, ponieważ dzięki temu dopracujemy jeszcze kilka spraw i być może przećwiczymy kilka innych piosenek" - powiedział Grzegorz Brzozowicz.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Yugoton | znany dziennikarz | grzegorz | trasa | W.E.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje