Reklama

Reklama

Yoko Ono: John Lennon chciał przespać się z mężczyzną

Żona legendarnego muzyka postanowiła rozwiać plotki na temat jego orientacji seksualnej.

Żona legendarnego muzyka postanowiła rozwiać plotki na temat jego orientacji seksualnej.
John Lennon był biseksualistą? Tak twierdzi Yoko Ono /Central Press /Getty Images

Upodobania Johna Lennona od zawsze budziły zainteresowanie fanów The Beatles. Spekulowano, że miał on romans z Brianem Epsteinem, menedżerem zespołu.

Z okazji rocznicy 75. urodzin Johna Lennona (9 października) Ono w rozmowie z "The Daily Beast" postanowiła szczerze opowiedzieć o jego orientacji seksualnej:

"John i ja wiele o tym rozmawialiśmy i oboje faktycznie stwierdziliśmy, że jesteśmy biseksualni. Przez pewien czas myśleliśmy, że się mylimy i nie jesteśmy 'bi' z powodu społeczeństwa. Ukrywaliśmy więc prawdę o sobie, która była trudna do zaakceptowania przez środowisko. Nigdy jednak nie czułam pożądania do żadnej kobiety" - stwierdziła Yoko Ono.

Reklama

Na pytanie o romans Lennona z Epsteinem, żona artysty stwierdziła, że było coś na rzeczy, jednak nigdy ten "prawie związek" nie został skonsumowany:

"Jestem pewna, że Brian wykonał odpowiednie kroki w stronę Lennona, jednak ten najwidoczniej tego nie chciał. Myślę, że John miał marzenie, by przespać się z mężczyzną, ale było to w nim zbyt mocno ukryte" - wyznała Ono.

Przypomnijmy, że Yoko Ono z okazji rocznicy urodzin Lennona próbowała pobić rekord w uformowaniu znaku "peace" z jak największej liczby osób. Ostatecznie zamiast potrzebnych pięciu tysięcy, zebrało się tylko dwa tysiące ochotników. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL