Reklama

Wpadka w trakcie kręcenia teledysku "Make Me Like You" Gwen Stefani

Historyczne nagranie teledysku "Make Me Like You" nie obyło się bez wpadki. Wszystko za sprawą tancerki, która zastąpiła w scenie z rolkami Gwen Stefani.

Gwen Stefani i Blake Shelton

Singel "Make Me Like You" promuje album Stefani "This Is What The Truth Feels Like". Jego premiera odbyła się kilka dni przed Grammy, natomiast sam teledysk do niego został nakręcony w przerwie całego wydarzenia.

Reklama

W ten sposób "Make Me Like You" stał się pierwszym w historii muzyki klipem, który został nakręcony podczas transmisji telewizyjnej na żywo.

Nagranie teledysku nie przebiegło jednak bez pewnych problemów technicznych. Pod koniec wideoklipu wokalistka oraz tancerze pojawili się na torze dla rolkarzy i tam zaprezentowali kolejną choreografię. Scena trwała około 30 sekund. Następnie Stefani zjechała, aby zakończyć teledysk, a na rolkach zastąpiła ją tak samo ubrana tancerka.

Ta jednak nie utrzymała równowagi, poślizgnęła się i przewróciła jadących obok niej tancerzy. Widok leżących nie trwał zbyt długo, gdyż kamera podążyła za gwiazdą.

Oczywiście wpadkę szybko zauważyli internauci, którzy dodatkowo byli przekonani, że to właśnie Stefani upadła. Jednak nie byłaby ona w stanie tak szybko podnieść się i pojawić w następnej scenie.

Zobacz wpadkę tancerki na Grammy (okolice 3:00):

Sprawdź tekst utworu "Make Me Like You" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Gwen Stefani

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje