Reklama

Wokalistka wywołała skandal na urodzinach gwiazdy. Jest komentarz!

Nagranie z Elle King, która podczas koncertu urodzinowego Dolly Parton, przyznała, że jest pod wpływem, obiegło sieć i wywołało oburzenie w społeczności country. Na skandal zareagował organizator koncertu. Niecały miesiąc po całym zdarzeniu sprawę skomentowała sama Dolly Parton.

Nagranie z Elle King, która podczas koncertu urodzinowego Dolly Parton, przyznała, że jest pod wpływem, obiegło sieć i wywołało oburzenie w społeczności country. Na skandal zareagował organizator koncertu. Niecały miesiąc po całym zdarzeniu sprawę skomentowała sama Dolly Parton.
Dolly Parton skomentowała zachowanie Elle King na koncercie z okazji jej urodzin /Todd Williamson/Brandon Sloter /Getty Images

19 stycznia swoje 78. urodziny świętowała Dolly Parton. To równie ważny dzień dla amerykańskiej sceny muzyki country, która postanowiła uczcić sławną wokalistkę specjalnym koncertem.

Koncert pod nazwą "Opry Goes Dolly" odbył się w Ryman Auditorium w Nashville w stanie Tennesse. Część dochodów biletów przeznaczona została na muzyków country w potrzebie.

Wśród gwiazd, które pojawiły się na imprezie pojawili się m.in.: Terri Clark, Elle King, Ashley Monre, Don Schiltz oraz Dailey & Vincent.

Reklama

Skandal na koncercie. Elle King bełkotała i nie była w stanie śpiewać. "Jestem..."

Po koncercie głośno zrobiło się o występie Elle King. Piosenkarka podczas występu wprost przyznała, że jest "cholernie napruta". Podczas wydarzenia według relacji świadków miała problem z wyraźnym mówieniem, wulgarnie zwracała się do publiczności i zapominała słów piosenki. Dodała też, że jest w takim stanie, że nie wie, czy byłaby w stanie zaśpiewać nawet własne utwory.

Podczas koncertu publika miała wybuczeć gwiazdę, gdy ta zaczęła mylić się podczas wykonanie "Marry Me" z płyty Dolly "Little Sparrow". Wokalistka odparła jedynie, że nic nie obchodzą jej narzekania widowni. Rzuciła też, że "zmarnowali pieniądze i nikt im już ich nie odda".

W sieci pojawił się nagranie zażenowanych fanów Dolly Parton. "Elle King zniszczyła imprezę dla Dolly Parton swoim pijanym występem", "Zniszczyła całą zabawę", "Elle znów była pijana. Tym razem na koncercie w Opry. Widownia była zdegustowana" - czytamy.

Za całe zajście na scenie przeprosili również organizatorzy wydarzenia. "Przepraszamy za język, który był używany podczas ostatniego koncertu" - czytamy.

Dolly Parton komentuje wybryk Elle King. Jak skomentowała skandal?

Niecały miesiąc po całej imprezie zachowanie Elle King w końcu skomentowała Dolly Parton. Wokalistka jednak nie zamierzała karcić swojej młodszej koleżanki.

W rozmowie z "Extra" wokalistka zdradziła, co sądzi o całej sytuacji. "Elle jest świetną artystką. Jest świetną dziewczyną. A w ostatnim czasie przechodzi przez wiele trudnych rzeczy w życiu. I wtedy wypiła odrobinę za dużo. Dlatego powinniśmy jej wybaczyć, a następnie zapomnieć, bo z tego, co wiem, Elle czuje się z tym wszystkim gorzej niż ktokolwiek inny" - stwierdziła Parton.

Przypomnijmy, że krótko po całym zajściu sprawę komentowała siostra Dolly - Stella Parton. 74-letnia siostra ikony country odniosła się wtedy w mocnych słowach się do zachowania wokalistki.

"Nie widziałam ani nie słyszałam występu Elle King dla mojej starszej siostry. Jednak jakaś mała piosenkarka o imieniu Elle King miała przeklinać i obrażać fanów Dolly, przy okazji nie znając jej piosenki. Twierdziła, że jest 'napruta'. To jej słowa, nie moje" - napisała na X Stella Parton.

Parton zwróciła jednak uwagę na podwójne standardy, które przy tej aferze wyszły. "Powiem jednak, że to nie pierwszy wieśniak, który stanął na scenie Opry, ale mam wrażenie, że dla facetów nie jest w porządku, że to dziewczyna się tak zachowywała. Podwójne standardy... Więc Opry przeprasza. Śmieszne" - dodała  w kolejnym fragmencie.

Kim jest Elle King?

To nie pierwsza podobna wpadka wokalistki. Podczas sylwestrowej zabawy w Nashville, która była transmitowana w telewizji, wokalistka według widzów również była w stanie wskazującym.

Elle King to amerykańska wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów oraz aktorka. Jest gwiazdą sceny country, łącząc ten gatunek z rockiem. Największą sławę przyniósł jej przebój "Ex’s & Oh’s", który na Youtube odtworzono ponad 183 miliony razy.

 Razem z Mirandą Lambert nagrała natomiast utwór "Drunk" (41 mln odtworzeni na YT), a wśród jej hitów są też numery: "If I Was a Cowboy", "Good Girls" i "America’s Sweetheart".

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dolly Parton
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy