Reklama

Will Young i Gareth Gates w duecie

Will Young, zwycięzca angielskiej edycji programu "Idol", oraz jego finalista Gareth Gates, nagrają wspólnie piosenkę. Obaj młodzieńcy zmierzą się z klasykiem "Long And Winding Road" z repertuaru The Beatles. Zostanie ona wydana na singlu, prawdopodobnie po wakacjach.

Kompozycja "Long And Winding Road" w interpretacji Willa i Garetha ukaże się na singlu, ale data jego premiery nie została jeszcze ustalona. Do piosenki nakręcony zostanie teledysk. Will i Gareth są obecnie tak bardzo zajęci, że na planie klipu pojawią się oddzielnie. Sceny z ich udziałem zostaną zmontowane w studiu.

Reklama

Podobno Young i Gates chcieli nagrać inne piosenki - "You Are The Sunshine Of My Life" bądź "Try A Little Tenderness", ale zostały one uznane przez ich menedżerów za zbyt łzawe.

Obaj panowie znaleźli się na szczycie brytyjskiej listy przebojów i w sumie sprzedali kilka milionów egzemplarzy swoich singli. Will Young znalazł się na szczycie notowań dzięki piosenkom "Evergreen", "Anything Is Possible" i "Light My Fire". Gareth Gates triumfował dzięki własnej wersji kompozycji "Unchained Melody".

Ananova

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: and | Will Young | Gareth Gates

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje