Reklama

Reklama

Viola Beach: Kierowca był trzeźwy

Szwedzka policja poinformowała, że wstępna sekcja zwłok nie wykazała u kierującego pojazdem grupy Viola Beach śladów alkoholu i narkotyków. Nie ujawniono natomiast, kto prowadził samochód.

W nocy z sobotę na niedzielę (13/14 lutego) w Sodertajle na przedmieściach Sztokholmu doszło do tragicznego wypadku, w którym zginęło 4 członków młodego brytyjskiego zespołu Viola Beach i ich menadżer. Samochód, którym jechali, nie zatrzymał się przed zamykającym się mostem zwodzonym i spadł do kanału z wysokości blisko 25 metrów.

To było pierwsza zagraniczna trasa muzyków z indiepopowej grupy. Kwartet wracał ze swojego koncertu na festiwalu w Norrköping.

Szwedzka policja, która prowadzi śledztwo w sprawie wypadku, podała pierwsze wyniki dochodzenia. Przeprowadzona sekcja zwłok wykazała, że kierowca pojazdu nie był pod wpływem alkoholu lub narkotyków.

Reklama

"Możemy potwierdzić, że wstępne wyniki sekcji zwłok potwierdziły, że w krwi kierowcy nie znaleziono śladów alkoholi i narkotyków" - oznajmił rzecznik policji.

W dalszym ciągu nie ujawniono natomiast, kto kierował pojazdem.

Sprawdź tekst "Swings and Waterslides" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Viola Beach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje