Reklama

Tove Lo zaprezentowała utwór "The Struggle" na Coachelli

Szwedka Tove Lo w niedzielę (17 kwietnia) wystąpiła na jednym z największych festiwali na świecie, czyli odbywającej się na pustyni Colorado Coachelli. Fani wokalistki mogli usłyszeć na imprezie nowy singel "The Sruggle" oraz zobaczyć, jak Tove po raz kolejny pokazuje piersi na koncercie.

Szwedka Tove Lo w niedzielę (17 kwietnia) wystąpiła na jednym z największych festiwali na świecie, czyli odbywającej się na pustyni Colorado Coachelli.  Fani wokalistki mogli usłyszeć na imprezie nowy singel "The Sruggle" oraz zobaczyć, jak Tove po raz kolejny pokazuje piersi na koncercie.
Tove Lo zaskoczyła na Coachelli /Amy Harris/Invision/AP/Fotolink /East News

Tove Lo była jednym z wielu wykonawców, którzy wystąpili w trakcie pierwszego weekendu amerykańskiego festiwalu Coachella. Na scenie zaprezentowała m.in. materiał ze swojej drugiej płyty pt.  "Lady Wood".

Ponadto fani usłyszeli jej najpopularniejsze numery z debiutu "Queen Of The Clouds" - "Habits (Stay High) oraz "Talking Body".

Niespodzianką ze strony Szwedki było natomiast wykonanie nowej piosenki "The Struggle". Utwór ma znaleźć się na kolejnej płycie artystki "Lady Wood (Phase 2"), która ukaże się jeszcze w tym roku.

Posłuchaj utworu "The Struggle" w serwisie Teksciory.pl!

Reklama

Postronnych uczestników koncertu wokalistki mógł również zaskoczyć fakt, że w pewnym momencie Tove Lo pokazała publiczności piersi. Warto dodać, że takie zachowanie Szwedki jest częstym punktem jej występów.

W lutym w rozmowie z "Time Out New York" Szwedka przyznała, że nie wstydzi się pokazywać publicznie swoich piersi. Na okładce magazynu również pojawiła się rozebrana.

"Tłum odpowiada mi tym samym - fani i fanki. Nie mam potrzeby, aby przepraszać. Ale ponieważ jestem kobietą, muszę. Jest wiele gorszych rzeczy ode mnie i mojej waginy" - opowiadała o swoim zachowaniu na scenie wokalistka.

"Poważnie, nie mamy żadnych problemów, gdy widzimy, jak ktoś strzela komuś w głowę? Tak, masturbuję się. Dlaczego dla wielu kobieca seksualność jest taka przerażająca" - kontynuowała Lo.

18 czerwca piosenkarka wystąpi jako support przed koncertem Coldplay. Dzień później w klubie Stodoła odbędzie się osobny występ artystki.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Tove Lo | coachella

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy