Reklama

Tomasz Kammel ostro starł się z menadżerem zespołu disco polo. O co poszło?

Jednym z prowadzących weekendowego Festiwalu Muzyki Tanecznej w kieleckiej Kadzielni był Tomasz Kammel. Teraz wyjawił na Instagramie, że za kulisami tej imprezy miał spięcie z menedżerem jednego z zespołów disco polo. Powód? Prezenter upomniał go, że łamie zasady bezpieczeństwa związane z pandemią.

Tomasz Kammel ujawnił skandaliczne słowa menedżera grupy disco polo

"Podczas wczorajszego Festiwalu Muzyki Tanecznej, gdy siedziałem w kulisach szykując zapowiedź kolejnego utworu, stanął nade mną manager jednego ze znanych zespołów disco polo. Miał maskę, ale opuszczoną na brodę i bardzo mętne oczy. Nachylił się i zaczął do mnie mówić kompletnie nie zachowując dystansu" - tak Tomasz Kammel relacjonuje zdarzenie na swoim Instagramie.

Reklama

Gdy prezenter zwrócił mężczyźnie uwagę, że takim zachowaniem łamie zasady bezpieczeństwa, atmosfera zgęstniała. "Chwilę stał zaskoczony, po czym nachylił się jeszcze bliżej i zapytał czy jestem poważny, po czym stwierdził, że moja prośba jest głupia. Mimo wszystko poprosiłem, żeby nie nachylał się nade mną bez maseczki. Wtedy odstąpił i na odchodne powiedział 'Wiesz co, Kammel, ja o Tobie porozmawiam z zarządem'" - kontynuuje opowieść dziennikarz.

Na koniec w swoim poście Kammel zwrócił się bezpośrednio do krewkiego menadżera: "Mądralo, możesz iść o mnie rozmawiać z każdym zarządem świata, ale pamiętaj, to są na ogół mądrzy ludzie. Nieważne, jak się nazywasz, i który zespół +reprezentujesz+. Gdy przeczytasz będziesz wiedział, że chodzi o Ciebie". Prezenter wyznał też, że osoby z jego rodziny zaraziły się koronawirusem: "Być może nikt z Twoich bliskich i znajomych nie zachorował. Moi nie mieli tyle szczęścia".

Fani prezentera są pełni uznania za to, jak zachował się w konfrontacji z menadżerem. "Panie Tomku, zazdroszczę spokoju, za który zawsze pana podziwiam", "Klasa sama w sobie", "Gratuluję, nie daj sobie wejść na głowę" - napisali pod postem Kammela internauci.

PAP life

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Kammel | Festiwal Muzyki Tanecznej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje