Reklama

Reklama

Tina Turner nie utrzymuje kontaktu z dziećmi. "Odcięła się ode mnie"

Adoptowany syn Tiny Turner, Ike Turner Jr., przyznał, że od wielu lat nie utrzymuje kontaktu ze swoją matką.

Tina Turner odcięła się od swoich dzieci

Ike Turner Jr. o relacjach z matką opowiedział w rozmowie z "Daily Mail". W wywiadzie zdradził m.in., że z Tiną Turner nie rozmawiał od 18 lat.

"Wychowywała mnie od drugiego roku życia. To jedyna matka, jaką znam" - mówił i dodał też, że Turner nie utrzymuje też kontaktu z innymi dziećmi. "Nie sądzę, aby któryś z moich braci rozmawiał z nią przez ten czas" - stwierdził.

Przypomnijmy, że piosenkarka przez 16 lat była żoną Ike'a Turnera (1962 - 1978). Rozrywkowy tryb życia męża wokalistki oraz przemoc, jaką wobec niej stosował, doprowadziły do rozpadu małżeństwa.

Reklama

Ike i Tina oprócz Ike'a Jr. wychowali troje synów - Michaela, Raymonda Craiga i Ronniego.

"Moi bracia mają się dobrze. Dostają pieniądze z funduszu powierniczego" - opowiadał Ike Jr. po czym dodał, że na problemy zdrowotne uskarża się najstarszy z rodzeństwa, Michael. Mimo złego stanu zdrowia Tina Turner ani razu nie odwiedziła go w szpitalu, a jej jedyne wsparcie to przesyłanie mu pieniędzy.

Wokalistka od kilkunastu lat stara się unikać kontaktu z mediami. Gwiazda przeprowadziła się do Szwajcarii, której od 2013 roku jest obywatelką, zrzekając się tym samym bycia Amerykanką. Turner żyje tam ze swoim mężem Erwinem Bachem.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Tina Turner

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje