Reklama

​The Dumplings zapowiadają nową płytę. Zobacz teledysk "Raj"

"Raj" to tytułowy singel z płyty The Dumplings. Duet podzielił się teledyskiem do piosenki.

"Raj" to tytułowy singel z płyty The Dumplings. Duet podzielił się teledyskiem do piosenki.
Justyna Święs i Kuba Karaś szykują się do premiery nowej płyty /Piotr Hukalo/Polska Press /East News

Na tydzień przed sklepową premierą trzeciego albumu The Dumplings "Raj" zespół prezentuje teledysk do tytułowego utworu z tej płyty.

W roli głównej w klipie wystąpił aktor Rafał Mohr, a wideo zostało wyreżyserowane przez Piotra Matejkowskiego.

"Raj" to trzeci studyjny album duetu tworzonego przez Justynę Święs i Kubę Karasia. Nowa płyta została w całości napisana, skomponowana i wyprodukowana przez twórców "No Bad Days" i "Sea You Later".

Muzycznie to wciąż elektropop na najwyższym poziomie, w charakterystycznym dla The Dumplings stylu, ale w porównaniu do poprzednich produkcji jest zdecydowanie dojrzalej. Wszystkie teksty napisane na płycie są w języku polskim, co na pewno otwiera w karierze zespołu nowy rozdział.

Reklama

"Nasza trzecia płyta to powrót do naszych czysto elektronicznych brzmień z czasów pierwszej płyty. Mniej w niej jednak jasnych lekkich brzmień, za to dużo mroku i tajemnicy. Zdecydowaliśmy się na to, aby wszystkie teksty były po polsku. Można w nich znaleźć wiele odniesień do różnych tekstów kultury: m.in. filmu 'Zapach kobiety’, literatury Tołstoja i Cortazara. Postawiliśmy również na krótką, ale treściwą formę, płyta ma osiem utworów" - mówią Justyna Święs i Kuba Karaś. 

Zobacz teledysk "Raj":

Sprawdź tekst utworu "Raj" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Dumplings

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy