Reklama

Teresa Werner na wakacyjnych zdjęciach. Fani zachwyceni: "Przepis na eliksir młodości"

Teresa Werner, jedna z najpopularniejszych gwiazd śląskiej piosenki, odpoczywa na wakacjach w Turcji. Najnowsze zdjęcia zachwyciły jej fanów na Instagramie. Sympatycy wokalistki dopytują o jej "eliksir młodości".

Teresa Werner, jedna z najpopularniejszych gwiazd śląskiej piosenki, odpoczywa na wakacjach w Turcji. Najnowsze zdjęcia zachwyciły jej fanów na Instagramie. Sympatycy wokalistki dopytują o jej "eliksir młodości".
Fani zachwycają się najnowszymi zdjęciami Teresy Werner /Krzysztof Kuczyk /Agencja FORUM

Niespełna miesiąc po premierze teledysku "Warto żyć" (sprawdź!) Teresa Werner wyruszyła na wymarzone wakacje. Wybrała jeden z najpopularniejszych kierunków wśród Polaków - Turcję.

"Warto żyć" to kolejna piosenka promująca wydaną jesienią 2020 r. płytę "Sekret miłości".

Autorem muzyki jest zmarły w kwietniu tego roku Krzysztof Szwed, producent, menedżer i szef Wydawnictwa Muzyczne Eska. Tekst napisała sama Teresa Werner.

Reklama

- Oczekiwania publiczności, moich fanów, motywują mnie do dalszej pracy. Koncerty i spotkania z moją publicznością kocham najbardziej. Mam wiernych fanów, ich oczekiwań nie mogę zawieść. Zdrowie i kondycja dopisują mi, więc nie myślę o zakończeniu kariery - podkreślała Teresa Werner w rozmowie z Interią.

Najnowsze zdjęcia zachwyciły fanów wokalistki na Instagramie. Sympatycy pani Teresy dopytują o sekret jej urody.

"Piękna", "bogini", "młodzieńczo, a jednocześnie kobieco, bardzo sexy", "brakuje już słów, by opisać pani piękno", "nie mogę oderwać oczu od pani" - czytamy w komentarzach.

Teresa Werner - kim jest gwiazda śląskiej piosenki?

Nazywana ikoną śląskiej piosenki Teresa Werner debiutowała jako 16-latka w Zespole Pieśni i Tańca "Śląsk", z którym występowała na całym świecie. Pojawiła się m.in. na Broadwayu i w Carnegie Hall w Nowym Jorku.

- W wieku 16 lat musiałam też rozpocząć bardzo odpowiedzialne, dorosłe życie, łącząc szkołę z pracą zawodową. Byliśmy wizytówką kultury z Polski, to zobowiązywało. Zespół "Śląsk" był postrzegany jako coś niewyobrażalnie elitarnego. Wszyscy czuliśmy, że nasza praca jest wyjątkowa. Dawaliśmy z siebie maksimum możliwości. Miałam zaszczyt przepracować w tym wspaniałym zespole 32 lata i 8 miesięcy. Nawet nie zauważyłam, kiedy ten czas przeleciał - wspominała w rozmowie z Interią.

W 2011 r. rozpoczęła swoją karierę solową, wydając płytę "Spełnić marzenia" promowany singlem "Miłość jest piękna" (sprawdź!).

W krótkim czasie Werner zdobyła sporą popularność na Śląsku, regularnie zdobywając tytuł wykonawcy roku regionalnej telewizji TVS.

Do największych przebojów wokalistki należą m.in. "Dałabym ci dała", "Miłość jest piękna", "Szczęśliwi we dwoje" (posłuchaj!), "Kocham swoje morze" (posłuchaj!), "Spełnić marzenia" (posłuchaj!), "Trzeba zacząć żyć" i "Miłość to nie zabawa". Teledyski do tych piosenek zebrały po kilka-kilkadziesiąt mln odsłon.

Na początku października 2020 r. na antenie Polo TV pojawił się program "Koncert życzeń z Teresą Werner". Razem z Teresą Werner prowadzi go prezenter Polo TV - Maciej Smoliński. Od września emitowane będą premierowe odcinki.

Teresa Werner - życie prywatne

Od 2010 r. mężem pani Teresy jest Wiesław Werner. Wokalistka z pierwszego małżeństwa ma córkę Joannę. Jazda konna jest największą pasją Joanny. W teledysku "Warto żyć" możemy zobaczyć, że w siodle znakomicie czuje się również Teresa Werner.

- Mój mąż to spokojny, zrównoważony człowiek, towarzyszy mi niemal we wszystkich projektach - podkreśla wokalistka w rozmowie z Interią.

- Jestem urodzoną optymistką, niektórzy mówią, że szczęściarą. Faktem jest, że urodziłam się w czepku, ale czy to coś znaczy? Moje dzieciństwo miałam trudne, nie przelewało się w domu. Ojca straciłam zaraz po moim urodzeniu, mama wychowywała mnie sama, jednocześnie pracując. Musiałam od najmłodszych lat radzić sobie sama - wspominała.

- To mnie nauczyło, że w życiu nie jest ci dane wszystko na tacy, ale musisz zawalczyć, jeśli chcesz zdobyć coś więcej niż inni. Nigdy się nie zatrzymywałam, choć nieraz było ciężko, mój wrodzony optymizm nie pozwalał mi myśleć, że nie może być inaczej jak tylko dobrze. Kryzysy są i odchodzą. Nie można myśleć cały czas negatywnie, bo w ten sposób nie dopuszczamy do siebie tej dobrej aury. Sił nieraz mi brakowało, wtedy czerpałam z rezerw i szłam do przodu. Bez mojego mocnego charakteru i konsekwencji w tym co robię, nie było by mnie tutaj, gdzie dzisiaj jestem - przedstawia swoją filozofię Teresa Werner.

Najmocniej skrywaną tajemnicą Teresy Werner jest jej prawdziwy wiek - w sieci fani nieustająco spekulują na ten temat. 10 marca 2017 r. w Bieruniu odbył się urodzinowy koncert wokalistki, ale nie wiadomo, czy to właśnie wtedy przypada dokładna rocznica jej urodzin.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Teresa Werner
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy