Reklama

Tak Zenon Martyniuk wyglądał 35 lat temu. Trudno go rozpoznać!

Zenon Martyniuk, czyli "król disco polo", przez całą karierę może liczyć na wsparcie ukochanej żony Danuty Martyniuk. W sieci furorę robi dawne zdjęcie wokalisty - jeszcze ze ślubu pary, od którego w tym roku minie 35 lat.

Zenon Martyniuk współtworzy zespół Akcent, ale także prowadzi pełną sukcesów karierę solową. W ciągu dekad kariery zapracował sobie na miano "króla disco polo". Przez większość życia towarzyszy mu u boku ukochana żona, Danuta Martyniuk.

Już niedługo, bo 4 lutego, para będzie obchodzić 35. rocznicę ślubu. Martyniukowie pobrali się w kościele Matki Bożej z Góry Karmel w Bielsku Podlaskim. Swojej wybrance wokalista zadedykował m.in. piosenkę "Sonet dla miłości", a już niedługo ukaże się nowa, nagrana dla zony piosenka - "Będę zawsze tam, gdzie ty", która ukaże się właśnie w dniu dokładnej rocznicy. 

Reklama

Tak Zenon Martyniuk wyglądał 35 lat temu. Trudno go rozpoznać!

Na jednej ze stron poświęconych artyście, można zobaczyć oryginalne ślubne zdjęcie Martyniuków. Trzeba przyznać, że oboje bardzo się zmienili - głównie za sprawą trendów lat 80. Na przykład na głowie Zenka prezentuje się popularna wówczas fryzura "na Limahla", a on sam ubrany jest w dość luźny garnitur. Panna młoda natomiast założyła na siebie suknię ślubną z charakterystycznymi dla tego okresu motywami - tiulowymi wstawkami i falbanami. 

"Piękna para", "Gratuluję wytrwałości i życzę dalszych szczęśliwych lat", "Następnych pięknych jubileuszy panie Zenku i wspaniałych utworów u boku wspaniałej żony", "Serdeczne gratulacje. I oby tak do złotych godów" - możemy przeczytać w komentarzach fanów.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Zenon Martyniuk | Danuta Martyniuk | Akcent
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama