Reklama

Tak Ewelina Lisowska żegna się z Dubajem. "Petarda"

Prawie 3 tysiące reakcji wywołało najnowsze zdjęcie Eweliny Lisowskiej na Instagramie. Wokalistka pokazała się w ogniście czerwonej kreacji, w ten sposób żegnając się z Dubajem.

Prawie 3 tysiące reakcji wywołało najnowsze zdjęcie Eweliny Lisowskiej na Instagramie. Wokalistka pokazała się w ogniście czerwonej kreacji, w ten sposób żegnając się z Dubajem.
Ewelina Lisowska relacjonowała swój pobyt w Dubaju /AKPA

Ewelina Lisowska popularność zdobyła występując w programach talent show.

Udział w drugiej edycji programu "X Factor", w którym, startując pod opieką Tatiany Okupnik (posłuchaj!), zaszła najdalej spośród solowych wokalistek, przyniósł jej uznanie i rozpoznawalność. Z show odpadła tuż przed finałowym odcinkiem.

Reklama

Na swoim koncie ma cztery albumy studyjne, a dwa z nich - "Aero-Plan" (posłuchaj!) oraz "Nowe horyzonty" - pokryły się złotem. Ponadto wokalistka może pochwalić się takimi przebojami jak "W stronę słońca" "Prosta sprawa".

Ewelina Lisowska żegna się z Dubajem. Zdjęcie w czerwonej kreacji robi furorę

Ewelina Lisowska dawno nie wydała żadnej płyty, ale doskonale wie, jak dbać o uwagę swoich fanów. W ostatnim czasie wybrała się do Dubaju, a wycieczkę tradycyjnie relacjonowała w mediach społecznościowych.

Najnowsze zdjęcie na Instagramie jest pożegnaniem Lisowskiej z Dubajem. "Last night in Dubai" - napisała wokalistka, pozując w windzie w ognistoczerwonej kreacji.

Zdjęcie zrobiło furorę wśród jej fanów. "Najpiękniejsza polska gwiazda! Nie mogę się doczekać nowych piosenek i koncertów", "Śliczna kobieta", "Petarda", "Wyglądasz zjawiskowo", "Olśniewająco wyglądasz w tej stylizacji", " - czytamy w komentarzach pod postem.

Kiedy Ewelina Lisowska wróci z nową muzyką? Wokalistka ripostowała internautom

Pod poprzednimi postami w stroju kąpielowym, które Lisowska udostępniła w wakacje znaleźli się tacy z jej fanów, którzy przypomnieli jej, że czekają na jej nowe piosenki. Gwiazda odpowiedziała dość stanowczo.

"Ktoś tu się burzy, że nie ma nowości... Robią się! Na dowód fotka z pracy" - zapewniła, a przy pracy pomagają jej m.in. Jeremi Sikorski i Kevin Mglej, narzeczony Roxie Węgiel.

"Muzyka to nie fabryka gwoździ. Zobaczymy, czy się uda stworzyć coś fajnego" - odpisała niecierpliwiącym się fanom.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ewelina Lisowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy