Reklama

Tak Brzmi Miasto ujawnia hasło siódmej edycji

Siódma edycja konferencji i festiwalu nowej branży muzycznej "Tak Brzmi Miasto" odbędzie się pod hasłem "Edukacja".

Siódma edycja konferencji i festiwalu nowej branży muzycznej "Tak Brzmi Miasto" odbędzie się pod hasłem "Edukacja".
Tak Brzmi Miasto odbędzie się po raz siódmy /materiały prasowe

Co edukacja muzyczna dobrego już ma, a czego potrzebuje? W jaki sposób uczą najlepsi? Jak ćwiczyć, żeby się rozwijać? Czy rocka można się nauczyć w szkole? Jak zdobyć stypendium na prestiżowej uczelni muzycznej? Jak stworzyć kanał Youtube, który oglądać będą miliony?

W dniach 17-18 listopada w Krakowie na te i inne pytania odpowiedzą muzycy, edukatorzy i inni profesjonaliści rynku muzycznego z Polski, Europy i USA. Obok paneli dyskusyjnych i wykładów, będzie można wziąć udział w warsztatach z gry na instrumentach, songwritingu, białego śpiewu, a nawet ekstremalnych technik wokalnych, takich jak growl. Pojawią się także najlepsi przedstawiciele muzyki elektronicznej, więc każdy zainteresowany produkcją muzyczną będzie mógł czerpać z ich bogatych doświadczeń.

Reklama

Konferencji tradycyjnie będzie towarzyszył showcase, na którym krakowskiej publiczności oraz gościom i delegatom konferencji zaprezentują się młode, obiecujące zespoły.

Nie zabraknie również postaci, które wyznaczają nowe horyzonty w dziedzinie edukacji muzycznej. Udział potwierdził już jeden z najbardziej znanych Youtuberów, którego przełamujące schematy filmy osiągnęły ponad 36 milionów wyświetleń. Kolejni goście konferencji będą ujawniani na oficjalnym profilu Tak Brzmi Miasto na Facebooku, a konferencja odbędzie się w Teatrze Nowym Proxima na krakowskim Kazimierzu.

O Tak Brzmi Miasto

Tak Brzmi Miasto to konferencja i festiwal dla nowej branży muzycznej. Kierowana jest zarówno do młodych artystów, jak i doświadczonych muzyków i menadżerów, którzy chcą sami zarządzać swoją karierą.

W ciągu ostatnich siedmiu lat uczestnicy konferencji mieli okazję czerpać wiedzę o biznesie muzycznym od prawie 180 panelistów z 23 krajów, w takich tematach, jak promocja, eksport muzyki za granicę czy szeroko rozumiana współpraca. Na koncertach towarzyszących i części showcase'owej wystąpiło ponad 60 kapel, z których wiele stanowi obecnie line-up najlepszych polskich festiwali (Open'er, Tauron Nowa Muzyka, OFF Festival).

Pomimo że na konferencji można spotkać największe nazwiska branży muzycznej, wydarzenie nadal zachowuje kameralny charakter. Sprzyja to swobodnej wymianie doświadczeń i owocuje długimi rozmowami, które często przenoszą się do jednego z krakowskich klubów, w których odbywa się konferencyjny showcase.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Tak Brzmi Miasto
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy