Reklama

Reklama

Taco Hemingway "Pocztówka z WWA, Lato'19": Wiemy, kiedy ukaże się nowa płyta rapera!

9 sierpnia do sprzedaży trafi nowy album Taco Hemingwaya "Pocztówka z WWA, Lato'19". Raper pokazał również okładkę płyty oraz tracklistę.

9 sierpnia do sprzedaży trafi nowy album Taco Hemingwaya "Pocztówka z WWA, Lato'19".  Raper pokazał również okładkę płyty oraz tracklistę.
Taco Hemingway postanowił wydać kolejne album latem /Paweł Skraba /Reporter

Po intensywnej trasie koncertowej z projektem Taconafide oraz zaprezentowaniu albumu "Cafe Belga" (posłuchaj!), Taco Hemingway zapowiedział na 2019 roku przerwę wydawniczą. Idol nastolatek nie dotrzymał jednak słowa i wytłumaczył, dlaczego tak się stało.

"Zapowiedziana na rok 2019 przerwa wydawnicza miała być więc wymogiem logistycznym. Okazało się jednak, że jestem uzależniony od wydawania nowego materiału w lato. Cóż począć. I tak właśnie powstała 'Pocztówka'.

Reklama

Po roku 2018, erze silnego skupiania się na sobie ('SOMA' + 'Cafe Belga' + 'Flagey'), czas wymienić lustro na teleskop i wrócić do obserwowania miasta i społeczeństwa. Żeby jednak zadowolić ten segment słuchaczy, który lubi posłuchać sobie moich mniej lub bardziej zrytmizowanych neurotyzmów, postanowiłem dać im upust w stuwersowych 'Kabrioletach' zamykających standardową wersję płyty.

Pierwszy raz w życiu w swoich działaniach solowych zdecydowałem się zaprosić na płytę kilku gości, i to dość zróżnicowanych pod kątem muzycznym i osobowościowym. Jako że nic mnie tak nie mierzi jak mitologizacja poetów, muzyków i artystów, powiem to najprościej jak się da: przed tobą znajduje się seria dźwięków i garść obserwacji. Tylko i aż tyle. Nie jest to rozprawka ani reportaż. Nie jest to esej ani epopeja. Nie jest to manifest, memoir ani moralitet. Jest to pocztówka. Oto kilka opowieści z Warszawy. Ode mnie, dla was. Niechaj umili wam to kolejne burzliwe lato" - czytamy.

Poniżej możecie zapoznać się z tracklistą nowej płyty, na której nie ujawniono jeszcze gości:

1. "Człowiek Z Dziurą Zamiast Krtani"
2. "Antysmogowa Maska W Moim Carry-On Baggage" Feat. ?
3. "Leci Nowy Future"
4. "W Piątki Leżę W Wannie" Feat. ?
5. "Wwa VHS" Feat. ?
6. "Wytrawne (Z Nutą Desperacji)"
7. "Wujek Dobra Rada"
8. "Tijuana" Feat. ?
9. "Sanatorium" Feat. ?
10. "Alert Rcb" Feat. ?
11. "Kabriolety".

Przypomnijmy, że Taco Hemingway zagra w tym roku tylko jeden koncert - wraz z Dawidem Podsiadłą 28 września wystąpi na PGE Narodowym. 


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL