Reklama

Syn Edyty Górniak wystąpił w teledysku. Zobacz Allana Krupę w "Another High"

Allan Krupa - syn Edyty Górniak - wystąpił w teledysku do utworu "Another High". Autorem piosenki jest producent muzyczny, autor tekstów oraz wokalista Norbert Legieć. Internauci zastanawiają się, czy syn polskiej gwiazdy rozpocznie tym samym karierę w show-biznesie.

Syn Edyty Górniak wystąpił w teledysku

Syn Edyty Górniak - Allan Krupa, choć wybrał szkołę wojskową, nie pozostaje obojętny na muzykę, którą przez większość część życia żył, mając śpiewającą mamę. Wychowujący się pod skrzydłami opiekuńczej Edyty Górniak, miał on okazję poznać rynek muzyczny i świat show-biznesu. Ten ostatni, jak zdarzało się wspominać wokalistce, nie jest Allanowi obojętny i znajduje się w kręgu jego zainteresowań.

Reklama

W jednym z wywiadów dla "Super Expressu" artystka mówiła:

"Wiem, że lubi muzykę, bo kiedy jeździ ze mną do studia, chce grać na instrumentach lub pomagać w produkcji utworów. Kiedy podróżujemy, ma na uszach słuchawki. Czasem mi je podaje i mówi: 'Mama, posłuchaj, taką piosenkę mogłabyś zrobić'".

Efektem tych zainteresowań jest z pewnością współpraca z autorem singla "Another High", którym jest Norbert Legieć.

Allan pojawia się w teledysku, który powstał do piosenki, u boku samego wokalisty oraz tancerzy grupy "Next". Zobaczcie sami:


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Allan Krupa | Edyta Górniak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje