Reklama

Sylwia Przybysz ujawniła płeć dziecka. Kiedy poród? [INSTAGRAM]

21-letnia wokalistka Sylwia Przybysz i bloger oraz starszy od niej o 2 lata prowadzący "The Voice Kids" Jan Dąbrowski już wkrótce zostaną rodzicami. Przyszła mama na Instagramie ujawniła płeć dziecka i termin porodu.

Sylwia Przybysz zdradziła płeć swojego dziecka

Wokalistka i youtuberka Sylwia Przybysz była jedną z gwiazd wytwórni My Music.

Reklama

Zaczynała od wykonywania coverów, które publikowała w serwisie YouTube (w 2015 r. została laureatką konkursu YouTube Young Stars).

21-letnia Sylwia ma w dorobku trzy solowe płyty oraz dwa albumu nagrane z duetem Verba ("Związane oczy mam" - posłuchaj! - z 2016 r. i "W moim sercu" - sprawdź - z grudnia 2018 r.).

Z kolei 23-letni Jan Dąbrowski to jeden z najpopularniejszych youtuberów i influencerów młodego pokolenia (ponad 1,5 mln fanów na Instagramie i tyle samo subskrybentów na YT).

Sprawdź tekst piosenki "Va Banque" w serwisie Teksciory.pl

Para regularnie zamieszcza ciążowe zdjęcia na swoich profilach w mediach społecznościowych - na początku września Sylwia i Jan oficjalnie potwierdzili, że spodziewają się dziecka.

"Już za dwa miesiące na świat przyjdzie mała Sysia. Nie możemy się doczekać" - napisała Przybysz pod najnowszym zdjęciem na Instagramie.

Pod wpisem zaroiło się od gratulacji, w tym także od innych gwiazd młodego pokolenia, jak m.in. 4Dreamers ("będziemy wujkami"), Olga PrzybyszMamiko.

Sprawdź tekst piosenki "Nie widzisz mnie" w serwisie Teksciory.pl

Sprawdź tekst piosenki "Byłeś mój" w serwisie Teksciory.pl

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Sylwia Przybysz | Jan Dąbrowski | ciąża

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje