Reklama

Reklama

Sylwester TVN 2021/2022: dlaczego stacja TVN nie organizuje imprezy?

Polsat oraz TVP organizują swoje imprezy sylwestrowe. Przez lata odbywała się także trzecia impreza, organizowana przez TVN. W tym roku jednak nie odbędzie się. Dlaczego?

Polsat oraz TVP organizują swoje imprezy sylwestrowe. Przez lata odbywała się także trzecia impreza, organizowana przez TVN. W tym roku jednak nie odbędzie się. Dlaczego?
Ostatni sylwester w TVN odbył się w 2019 roku w Warszawie /Baranowski /AKPA

W tym roku odbędą się dwie duże telewizyjne imprezy sylwestrowe. Pierwsza z nich, czyli Sylwestrowa Moc Przebojów po dwuletniej przerwie powraca na Stadion Śląski. Na imprezie wystąpią m.in. gwiazdy rumuńskiej sceny disco (Minelli, AkcentOlivia Addams), a także Viki Gabor, CleoEwelina LisowskaMichał Wiśniewski, Dawid Kwiatkowski, BajmGromeeEnej, Doda, Paweł Domagała, Dr Alban oraz Liz Mitchell. The Original Lead Singer of Boney M.

Sylwestrowa Moc Przebojów - gdzie oglądać?

Imprezę poprowadzą Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna, Karolina Gilon, Wiktoria Gąsiewska, Marcelina Zawadzka, Ilona Krawczyńska, Patryk Cebulski oraz Adam Zdrójkowski. W roli współprowadzącej sylwestra zadebiutuje tancerka Izabela Janachowska, która w sierpniu zaliczyła debiut w tej roli w programie "Dancing With the Stars. Taniec z gwiazdami".

Reklama

Transmisja Sylwestrowej Mocy Przebojów będzie dostępna między innymi w Polsacie, Polsat Go, w portalu Interia.pl oraz w Polsat News.

Widzowie i internauci od godz. 19:00 w Interii i Polsat Go będą mogli wziąć udział w programie Sylwestrowa Moc Przebojów. Rozgrzewka. Tuż przed startem imprezy sylwestrowej kamery odwiedzą garderoby gwiazd, aby sprawdzić, co robią przed wejściem na scenę. Gwiazdy opowiedzą o swoich noworocznych postanowieniach, a także w jakich językach potrafią powiedzieć "Szczęśliwego Nowego Roku".

Druga impreza odbywa się po rocznej przerwie w Zakopanem. Sylwester Marzeń z Dwójką będzie mieć bardzo mocną discopolową reprezentację. Pojawią się najważniejsi przedstawiciele tego gatunku, m.in. Zenek Martyniuk, Marcin Miller czy zespół Classic. Do discopolowej obstawy dołączą także inni muzycy wykonujący pop, m.in. Jason Derulo, Julio Iglesias Jr., a także Maryla RodowiczRoxie WęgielSławomirSara James, Piotr Kupicha, Maja Hyży, Thomas Anders

Sylwester TVN 2021/2022: czemu nie będzie?

Choć sylwester organizowany przez TVN odbywał się przez wiele lat i występowało na nim wiele znanych polskich i zagranicznych gwiazd, to w tym roku się nie odbędzie. Wszystkiemu winna jest pandemia. TVN od lat współpracowało z Warszawą, która w tym roku zdecydowała o nieorganizowaniu imprezy sylwestrowej. Telewizja z tego powodu także zrezygnowała z przenoszenia się do innego miasta. Zamiast tego widzowie stacji będą mogli przez cały wieczór oglądać filmy. Wyemitowane zostaną cztery produkcje: "Podatek od miłości", "Listy do M. 2", "Battleship. Bitwa o Ziemię" oraz "Fokus".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL