Reklama

Suffocation po nagraniach nowej płyty "Hymns From The Apocrypha"

Weterani death metalu z Suffocation zarejestrowali nowy album. "Hymns From The Apocrypha" będzie pierwszym materiałem nowojorczyków z nowym wokalistą.

Weterani death metalu z Suffocation zarejestrowali nowy album. "Hymns From The Apocrypha" będzie pierwszym materiałem nowojorczyków z nowym wokalistą.
Ricky Myers (Suffocation) w akcji /Miikka Skaffari /Getty Images

Dziewiąty longplay słynnej grupy z nowojorskiej Long Island nagrano w miejscowym InLine Studio, które należy do Terrence'a Hobbsa i Dereka Boyera, odpowiednio gitarzysty i basisty Suffocation. Współproducentem "Hymns From The Apocrypha" jest Christian Donaldson, gitarzysta kanadyjskiego Cryptopsy, który odpowiadał również za miks i mastering. Okładkę zaprojektował grecki artysta Giannis Nakos z Rem3dy Art Design.

Reklama

"Hymns From The Apocrypha" będzie pierwszą płytą Suffocation z udziałem nowego wokalisty Ricky'ego Myersa, który w 2019 roku zastąpił na tej pozycji oryginalnego, wieloletniego frontmana zespołu Franka Mullena, jednego z pionierów w dziedzinie deathmetalowego growlingu w niskich rejestrach. Przypomnijmy, że Myers jest także współzałożycielem kalifornijskiej grupy Disgorge, w której od lat 90. gra na perkusji.

Wśród dziewięciu przygotowanych kompozycji znajdziemy ponownie zarejestrowany utwór "Ignorant Deprivation" z "Breeding The Spawn", drugiego albumu Suffocation, który ujrzał światło dzienne 30 lat temu.

Pierwsza od sześciu lat płyta nowojorczyków będzie mieć swą premierę 3 listopada nakładem niemieckiej Nuclear Blast Records (CD, na kasecie i winylu, cyfrowo).

Suffocation podzielili się właśnie z fanami singlem "Seraphim Enslavement". Powstały do niego teledysk możecie zobaczyć poniżej:


Suffocation - szczegóły albumu "Hymns From The Apocrypha" (tracklista):

1. "Hymns From The Apocrypha"
2. "Perpetual Deception"
3. "Dim Veil Of Obscurity"
4. "Immortal Execration"
5. "Seraphim Enslavement"
6. "Descendants"
7. "Embrace The Suffering"
8. "Delusions Of Mortality"
9. "Ignorant Deprivation".

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Suffocation | nowa płyta | teledyski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy