Reklama

Stachursky: Duet z In-Grid?

Po zdobyciu na tegorocznym Sopot Festival Słowika Publiczności Stachursky przyznaje, że znacznie zwiększyły się jego możliwości promocyjne. - Teraz jest permanentne zainteresowanie wszelkiego rodzaju mediów - mówił w środę, 4 października, na wideoczacie w INTERIA.PL. Wokalista zdradził, że być może dojdzie do skutku jego współpraca z włoską wokalistką In-Grid.

- Myślimy o tym. Jesteśmy na etapie przeglądania piosenek, nasze przyjacielskie spotkania kiedyś zostaną doprowadzone do finału - powiedział Jacek Łaszczok, lepiej znany szerszej publiczności jako Stachursky.

Reklama

Naprawdę głośno zrobiło się o nim we wrześniu, gdy jego piosenka "Z każdym twym oddechem" zdobyła Słowika Publiczności na Sopot Festival.

- Jest to najważniejsza nagroda w moim życiu. To jest nagroda, która dokumentuje całokształt mojej pracy artystycznej. Zakończył się pewien etap na Sopocie i rozpoczął nowy. Ta nagroda daje mi duże możliwości rozwinięcia skrzydeł, możliwości promocyjne, które do tej pory nie były mi dane. I to wszystko skłania do tego, że można nazwać tę nagrodę jako najważniejszą w moim życiu - mówił wokalista.

Czy Stachursky wystartuje w Konkursie Piosenki Eurowizja, czy czuje się gwiazdą muzyki pop, co sądzi o programach typu "Idol"? Odpowiedzi nie tylko na te pytania padły podczas naszego spotkania z wokalistą. Szczegółów szukajcie tutaj.

Zobacz teledyski Stachursky'ego na stronach INTERIA.PL.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje