Reklama

Spice Girls planują nakręcić nową wersję kultowego teledysku "Wannabe"

Debiutancki singel grupy Spice Girls, "Wannabe" na stałe wpisał się w historię popkultury. Legendarne Spicetki, w ramach świętowania 25. urodzin zespołu, planują nagrać nową wersję teledysku do tego przeboju.

Spice Girls podczas występu w 2019 roku w Dublinie

Choć zespół Spice Girls rozpadł się w 2000 r., co pewien czas jest reaktywowany. Na przykład w 2019 r. Spicetki wyruszyły w trasę koncertową po Wielkiej Brytanii i Irlandii, dając 13 koncertów, a w 2012 r. wystąpiły na ceremonii zamknięcia igrzysk olimpijskich w Londynie.

Reklama

Teraz, przy okazji świętowania 25. rocznicy powstania zespołu, na horyzoncie pojawił się nowy projekt. Piosenkarki chcą zrealizować nowy klip do swojego największego hitu, czyli "Wannabe". Marzą o kolejnym tourne, ale dopóki nie minie kryzys związany z pandemią, muszą zadowolić się mniejszym przedsięwzięciem.

Za pomysłem, by w "Wannabe" tchnąć nowego ducha, stoi Mel C, znana też jako Sporty Spice. W projekcie, poza nią, wzięłyby udział Emma Bunton, Geri HalliwellMel B

Obecność Victorii Beckham w tym projekcie, według ustaleń dziennika "The Sun", jest bardzo mało prawdopodobna. Dawna Posh Spice porzuciła muzykę i skupiła się na rodzinie oraz prowadzeniu swojej modowo-urodowej firmy. Nie wzięła też udziału w ubiegłorocznej trasie Spicetek.

Oryginalna wersja klipu do "Wannabe" została nakręcona w hotelu Midland Grand Hotel w Londynie. Pokazuje on pięć dziewcząt, które wdzierają się do ekskluzywnego hotelu, gdzie rozkręcają taneczną imprezą. Film nakręcony jest w jednym ujęciu i nie ma w nim cięć montażowych. Choreografia nie była ustalona i piosenkarki mogły sobie pozwolić na dużą improwizację.

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Spice Girls | Wannabe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje