Reklama

Reklama

Spice Girls: Końcowe odliczanie przed powrotną trasą. Co się dzieje z Mel B?

W piątek (24 maja) w Dublinie rozpocznie się obejmująca 12 koncertów powrotna trasa Spice Girls. Tymczasem tuż przed tym do szpitala w związku z problemami z oczami trafiła Mel B.

W piątek (24 maja) w Dublinie rozpocznie się obejmująca 12 koncertów powrotna trasa Spice Girls. Tymczasem tuż przed tym do szpitala w związku z problemami z oczami trafiła Mel B.
Mel B trafiła do szpitala tuż przed rozpoczęciem trasy ze Spice Girls /BG022/Bauer-Griffin/GC Images /Getty Images

Mel B trafiła do szpitala, gdzie oznajmiła, że jest całkowicie ślepa.

"Bardzo cierpiałam i byłam przerażona" - napisała na Instagramie wokalistka, publikując zdjęcie z opatrunkiem na prawym oku.

Po diagnozie specjalistów okazało się, że Scary Spice ma zapalenie tęczówki w prawym oku i zapalenie błony naczyniowej w lewym.

"Sytuacja z Mel jest pod kontrolą. Ona sama nie może się doczekać trasy" - poinformowała rzeczniczka gwiazdy.

Spice Girls to brytyjska grupa, którą tworzyły: Melanie Brown, Melanie Chisholm, Emma Bunton, Geri Horner (wcześniej Halliwell) i Victoria Beckham (wcześniej Adams). Szczytowy okres ich popularności to lata 90., kiedy trzy studyjne albumy zespołu rozeszły się w ponad 85-mln nakładzie. Debiutancki album "Spice" (posłuchaj singla "Say You'll Be There"!) stał się największym bestsellerem wszech czasów nagranym przez kobiecą grupę. Szaleństwo na punkcie Spice Girls zostało uznane "największym brytyjskim fenomenem muzyki pop od czasów Beatlemanii".

Reklama

W reaktywacji nie bierze udziału Victoria Beckham.

Kiedy Spice Girls ogłosiły pierwszą, od 2012 roku trasę, Beckham napisała "nie dołączę do moich dziewczyn na tej trasie, ale zespół był wielką częścią mojego życia". Beckham zrezygnowała z występów na rzecz swoich zawodowych zobowiązań - spełnia się w roli projektantki mody, bizneswoman oraz matki.

Bilety na większość stadionowych koncertów, które odbędą się w Wielkiej Brytanii, zostały już dawno wyprzedane.

Spice Girls po raz ostatni wystąpiły w pełnym składzie w 2012 roku podczas ceremonii zamknięcia Igrzysk Olimpijskich w Londynie.Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL