Reklama

Reklama

Smolasty i Tribbs prezentują "Ratuj". Zobacz teledysk i sprawdź tekst!

Smolasty w towarzystwie Tribbsa wypuścił właśnie nowy utwór. Zobacz teledysk do "Ratuj"!

Smolasty prezentuje swój nowy utwór

Smolasty, czyli Norbert Smoliński, jest przedstawicielem tzw. "nowej szkoły" polskiego rapu. Mijający 2021 rok to jeden z najlepszych okresów w jego karierze: począwszy od wydanego w lutym mixtape’u "Ghetto Playboy", przez kolejne single - "Oh Daddy", w którym pokazał szerszej publiczności Oliwkę Brazil, czy "Duże oczy", które osiągnęły ponad 21 milionów streamów w Spotify oraz ponad 38 milionów wyświetleń na Youtube.

Smolasty - "Ratuj". Zobacz teledysk!

Właśnie światło dzienne ujrzał nowy singiel artysty, zatytułowany "Ratuj" utwór dostępny jest już we wszystkich serwisach streamingowych, a towarzyszący mu teledysk obejrzeć można na oficjalnym kanale Youtube Smolastego

Reklama

Sprawdź tekst do piosenki "Ratuj" w serwisie Tekściory!

Do współpracy przy "Ratuj" artysta zaprosił Tribbsa, jednego z najlepszych polski producentów. Efektem jest singiel, który rozgrzeje nie jeden parkiet.

Wcześniej Tribbs sięgnął po piosenkę "Dzieci wybiegły" z repertuaru zespołu Elektryczne Gitary. Cover utrzymany był w stylistyce slap-house na wzór zachodniego trendu, który "odświeża" znane piosenki i wkłada je w szaty stylistyczne klubowej muzyki 2021 roku. Oryginalna wersja autorstwa Kuby Sienkiewicza została wydana na płycie "A ty co" z 1993 r. To do dziś jeden z największych przebojów w dorobku zespołu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama