Reklama

Reklama

Sławomir schudł 13 kg. Kajra: Kizi-mizi, kiedy chce

Fani Sławomira zwrócili uwagę na jego wyszczuploną sylwetkę. Autor przeboju "Miłość w Zakopanem" w ostatnim czasie zrzucił aż 13 kg, ale jeszcze chce schudnąć. Okazało się, że przekonała go do tego jego żona - Kajra.

Fani Sławomira zwrócili uwagę na jego wyszczuploną sylwetkę. Autor przeboju "Miłość w Zakopanem" w ostatnim czasie zrzucił aż 13 kg, ale jeszcze chce schudnąć. Okazało się, że przekonała go do tego jego żona - Kajra.
Kajra i Sławomir w programie "Dancing With the Stars. Taniec z gwiazdami" /AKPA

Sławomir w rozmowie z serwisem swiatgwiazd.pl zdradził, że w ostatnim czasie schudł 13 kg. Do celu, który wyznaczyła mu Kajra, brakuje mu już tylko 2 kg.

"Jeśli Sławomir zrzuci 15 kilogramów, to ma kizi-mizi, kiedy chce. Bez marudzenia, bez narzekania" - takie wyzwanie miała postawić żona autora przeboju "Miłość w Zakopanem".

"Czekam Sławomir, czekam" - miała odpowiedzieć Kajra na deklaracje męża.

Przypomnijmy, że "gwiazda rock polo" to muzyczna odsłona aktora Sławomira Zapały, który w dorobku ma role w m.in. serialach "Blondynka", "Hotel 52", "Piąty stadion" "Prosto w serce".

Reklama

Od razu podbił serca fanów charakterystycznym wyglądem - wąs, zaczeska na głowie czy bujne owłosienie na klacie, oprócz tego Volkswagen Golf 3, a także powiedzonka "Cześć tu Sławomir" i "czuć piniądz". U jego boku pojawiła się też od razu żona Kajra (Magdalena Kajrowicz).

Sławomir i Kajra - historia wielkiej miłości

Kajra wyszła za Sławomira w 2011 r., kiedy to oboje byli początkującymi aktorami. Sławomir w 2006 r. ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie, a rok później mury tej uczelni opuściła Kajra.

Kajra jeszcze podczas studiów wystąpiła w filmowych produkcjach Agnieszki Holland, Janusza Majewskiego i Michała Kwiecińskiego. Ma w dorobku epizodyczne role w takich serialach, jak m.in. "M jak miłość", "Na krawędzi", "Blondynka", "Ojciec Mateusz", "Prawo Agaty", "Komisarz Alex", "Chichot losu" i "Przyjaciółki".

"Mam to szczęście, że Magda jest piękna i chcę być z nią do końca życia! Modliłem się o dobrą żonę i sobie to wymodliłem, Kajra się nie modliła i ma co ma, czyli mnie" - podkreślał wielokrotnie Sławomir.

W kwietniu 2017 r. wypuścił debiutancki album zatytułowany przewrotnie "The Greatest Hits" promowany singlami "Megiera", "Ni mom hektara", "Aneta", "Miłość w Zakopanem" i "Ty mała znów zarosłaś". Płyta uzyskała status poczwórnej platyny za sprzedaż ponad 120 tys. sztuk. Sławę To właśnie dzięki temu utworowi z 2017 r. zdobył wielką popularność. Do tej pory to najpopularniejszy polski teledysk w serwisie YouTube - ma ponad 244 mln odsłon.

Sławomir i nowa płyta "The Best of"

W październiku 2020 r. do sprzedaży trafił drugi album Sławomira, zatytułowany również przewrotnie "The Best of". Z tego wydawnictwa pochodzą przeboje "Weekendowy korsarz", "Weselny pyton" (w klipie - zobacz! - Kajra bierze ślub z prezenterem Polsatu Krzysztofem Ibiszem), "Totalny Love", "Będę z nią" (gościnnie na akordeonie Marcin Wyrostek), "All Inclusive", "Boli d*pa" (sprawdź!) oraz "Kordian". Ta ostatnia piosenka poświęcona jest synowi pary - 9 września Kordian skończył 6 lat.

Sławomir i Kajra w programie "Dancing With the Stars. Taniec z gwiazdami"

Sławomir i Kajra mają na koncie występy w programie "Dancing With the Stars. Taniec z gwiazdami" w Polsacie. Wokalista w 2016 r. zajął 7. miejsce w parze z Magdaleną Molędą. Lepiej poszło jego żonie - Kajra jesienią 2021 r. uplasowała się na 2. miejscu w parze z Rafałem Maserakiem.

Sławomir ma na koncie też występ w "Twoja twarz brzmi znajomo" w Polsacie (wiosną 2017 r. zajął trzecie miejsce, a jego wcielenie we Freddiego Mercury'ego docenił Brian May, gitarzysta Queen). Razem z żoną prowadzili też "Big Music Quiz", a w tym roku pojawił się w nowej odsłonie "Tak to leciało!".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy