Reklama

SiStars: Squash zamiast Barcelony

Autorką piosenki "Inspirations", najnowszego przeboju grupy SiStars, pochodzącego z albumu "AEIOU", jest Paulina Przybysz. Wokalistka w rozmowie z INTERIA.PL opowiedziała o teledysku ilustrującym ten utwór, który możecie już oglądać na stronach naszego portalu.

Paulina ujawniła nam kilka szczegółów związanych z powstaniem wideoklipu.

Reklama

- Teledysk kręcony był na boiskach do squasha na Saskiej Kępie. Dwie sale tworzą tam dziwną przestrzeń - jest "przejazd" z jednego boiska na drugie. Są one oszklone.

- My wymyśliliśmy sobie, że ma być przestrzeń, w której pojawiać się będą dziwne postacie. Ubrania zrobiła nam Justyna Habelska.

- Kuba [Łubniewski, reżyser klipu - przyp. red.] "obczaił" salę już na swoim dyplomie i tylko szukał okazji, by coś tam nakręcić. A myśmy początkowo mieli nagrywać teledysk w Barcelonie.

- Jednak okazało się, że chcąc tam coś nakręcić, musielibyśmy zapłacić miastu olbrzymie pieniądze. A to było kompletnie nieopłacalne, dlatego wycofaliśmy się z tego i trafiliśmy na boisko squashowe.

- Nad klipem pracowaliśmy cały dzień i pół nocy. A bardzo pomagali nam uczestnicy konkursu MTV na asystenta menedżera SiStars.

Teledysk do "Inspirations" mogą już oglądać widzowie MTV w 20 europejskich krajach.

- Dziękujemy ekipie MTV za to, że nasz klip będzie ukazywał się w całej Europie. Właściwie to nie wiemy, której dokładnie osobie mamy za to dziękować, ale dziękujemy (śmiech). A także słuchaczom i fanom.

Czy ten utwór jest zatem reprezentatywny dla SiStars jeśli chodzi o promocję grupy zagranicą?

- Wydaje mi się, że ten utwór jest idealny. Dlaczego? Bo to moja piosenka i świetnie mnie reprezentuje (śmiech). To jest świetny kawałek.

- A tak na poważnie, jest kilka numerów, które mogłyby nas promować w Europie. Padło na "Inspirations" i wydaje mi się, że to niezły wybór - powiedziała Paulina.

Teledysk do nagrania "Inspirations" możecie już teraz oglądać na stronach INTERIA.PL.

Przeczytaj wywiad z SiStars.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Sistars | MTV | utwór | Squash

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje