Reklama

Sigh na jazzowo

Jeśli ktoś miał niskie mniemanie o horyzontach muzycznych członków zespołów blackmetalowych, będzie musiał zweryfikować swoje stanowisko. Japońska grupa Sigh zarejestrowała bowiem własną wersję kompozycji "Spiritual", z repertuaru legendarnego jazzmana Johna Coltrane'a. Poza tym Mirai i Sinichi, dwaj członkowie Sigh, zakończyli już nagrywanie materiału na EP-kę projektu Cuthroat.

Zaproponowana przez Sigh wersja kompozycji legendarnego jazzowego saksofonisty znajdzie się na albumie nagranym w hołdzie muzykowi. Wydawnictwo nie ma jeszcze wprawdzie tytułu, ale wiemy już, że jego poszukiwania można będzie rozpocząć wiosną 2002 roku, gdyż na tę porę roku kompania Mainstream Records zaplanowała jego premierę.

Reklama

Z innych doniesień związanych z Sigh należy wspomnieć, że zarejestrowany już został materiał na EP-kę projektu Cuthroat, w który zaangażowani są Mirai i Sinichi. Na tym wydawnictwie znajdzie się przeróbka kompozycji "Zombie Attack" z repertuaru niemieckiej formacji Tankard.

Przypomnijmy, że dobiegło już końca nagrania nowej płyty Sigh - "Imaginary Sonicscape" - pierwszej w barwach niemieckiej wytwórni Century Media. Album powinien być dostępny na początku lata 2002 roku.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Sigh

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje