Reklama

Reklama

Sarsa zmieniła fryzurę. Ewa Farna: Świetnie wyglądasz!

Spora niespodzianka dla fanów charakterystycznego wizerunku Sarsy. Wokalistka zmieniła fryzurę i kolor swoich włosów, co od razu wychwycili jej sympatycy.

Spora niespodzianka dla fanów charakterystycznego wizerunku Sarsy. Wokalistka zmieniła fryzurę i kolor swoich włosów, co od razu wychwycili jej sympatycy.
Sarsa prezentuje nowy singel /VIPHOTO /East News

Szersza publiczność poznała Sarsę za sprawą telewizyjnych talent shows - wystąpiła w "Must Be The Music", "X Factor""The Voice of Poland". W tym ostatnim programie zakwalifikowała się do półfinału, ale zrezygnowała przed ostatnim etapem.

Nie zatrzymało to jednak jej rozwijającej się kariery - pierwszy singel "Naucz mnie" uzyskał status diamentu (ponad 100 tysięcy egzemplarzy). Do tej pory teledysk zanotował ponad 53 mln odsłon.

Reklama

Posłuchaj utworu "Naucz mnie" w serwisie Teksciory.pl

Debiutancki album "Zapomnij mi" (2015) pokrył się platyną, przynosząc kolejne przeboje: "Indiana" i "Zapomnij mi".

Posłuchaj utworu "Zapomnij mi" w serwisie Teksciory.pl

W maju 2017 r. ukazał się album "Pióropusze", który promowały piosenki "Bronię się", "Motyle i ćmy" i "Volta" do nowej komedii Juliusza Machulskiego.

Posłuchaj piosenki "Volta" w serwisie Teksciory.pl

Poza własnym materiał Sarsa pisze też utwory dla innych wykonawców, jak m.in. Ewa Farna i Monika Lewczuk.

Teraz wokalistka zapowiada trzeci album, którego zwiastunem jest singel "Zakryj".

Sprawdź słowa piosenki "Zakryj" w serwisie Teksciory.pl

"Utwór jest wielowarstwowy. To nie tylko muzyka i tekst oparte na moich doświadczeniach oraz wrażliwości, ale również dodatkowy, symboliczny przekaz, którego odszyfrowanie pozostawiam indywidualnej kreatywności każdego mojego odbiorcy. Moi fani są do tego przyzwyczajeni i mają bardzo wysoką inteligencję emocjonalną, więc wierzę w to, że spełnię ich oczekiwania najnowszym singlem" - opowiada Sarsa.

Na ostatnim koncercie wokalistka zaprezentowała się w odmienionej fryzurze - charakterystyczne rogi z włosów zastąpiła ozdoba w tym kształcie, blond rozjaśniła aż do bieli i zapuściła grzywkę.

"Jezuu ale to swietnie wygladasz!!!!" - skomentowała Ewa Farna.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL