Reklama

Reklama

sanah odwołuje najbliższe koncerty. "Z łezką w oku"

W najbliższy weekend nie odbędą się koncerty znanej z przebojów "Szampan", "No sory", "Ale jazz!" (z Vito Bambino) wokalistki o pseudonimie sanah. Co się stało z jej zdrowiem?

W najbliższy weekend nie odbędą się koncerty znanej z przebojów "Szampan", "No sory", "Ale jazz!" (z Vito Bambino) wokalistki o pseudonimie sanah. Co się stało z jej zdrowiem?
sanah to jedna z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia /AKPA

"Z łezką w oku muszę Wam przekazać, że z powodów ode mnie niezależnych nie będę mogła pojawić się na koncertach w najblizszy weekend - w Polkowicach i Zielonej Górze. Muszę ten czas poświęcić, aby tego typu sytuacje nie zdarzały się już więcej.Nie martwcie się, widzimy się już niedługo!" - taki komunikat opublikowała sanah na swoim profilu na Facebooku, gdzie ma ponad 320 tys. fanów.

W komentarzach posypały się życzenia szybkiego powrotu do zdrowia. Niektórzy dopytują o piątkowy występ w Opolu.

Nazywa się ją muzycznym objawieniem roku i fenomenem w branży, a jej utwór "Szampan" (ponad 64 mln odsłon, sprawdź!) nucą wszyscy. sanah, czyli Zuzanna Jurczak, ukończyła Uniwersytet Muzyczny w Warszawie, grała w orkiestrze, a w maju 2020 r. wydała swoją debiutancką płytę "Królowa dram".

Reklama

Jesienią 2020 r. wypuściła EP-kę "Bujda" z hitem "No sory" (sprawdź!), a równo rok od premiery debiutu w ręce fanów wydała drugi album studyjny. "Irenka" to kolejny rozdział w karierze jednej z najpopularniejszych ostatnio polskich wokalistek.

"Wszystkie utwory układają się tu w historię tytułowej postaci przepełnioną pięknem i autentycznością" - głosiła zapowiedź.

Album promują utwory "No sory", "Ale jazz!" nagrany w duecie z Vito Bambino, "2:00" i "etc." - w wersji oryginalnej oraz specjalnej jako "etc. (na disco)"

Singel "Ale jazz!" został wyróżniony diamentem - wyróżnienie duet odebrał podczas koncertu w Pradze Centrum w Warszawie.

Pierwsza trasa koncertowa sanah stała się już historią. W ramach #NoSory Tour wokalistka zagrała 18 wyprzedanych koncertów w 17 miastach, w których pierwszy raz zaprezentować mogła utwory z debiutanckiej, potrójnie platynowej płyty "Królowej dram". Na pamiątkę trasy powstał klip do utworu "Warcaby".

Dodajmy, że 31 października rozpocznie się następna trasę sanah - "Kolońska i szlugi Tour". Bilety na te wydarzenia sprzedają się błyskawicznie.

sanah - szczegóły trasy koncertowej "Kolońska i szlugi Tour":

31.10 - Warszawa, Torwar
2.11 - Wrocław, Hala Stulecia
13.11 - Łódź, Atlas Arena
14.11 - Kraków, Tauron Arena
16.11 - Toruń, Arena
17.11 - Poznań, MTP
21.11 - Gdańsk, Ergo Arena.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL