Reklama

Saful gościem Kuby Wojewódzkiego. "Najdziwniejszy odcinek w historii"

Kamil Nożyński, znany lepiej jako Saful, będzie gościem programu Kuby Wojewódzkiego, który wyemitowany zostanie we wtorek 12 marca w TVN.

Saful będzie jednym z gości programu Kuby Wojewódzkiego

"Mocna dawka czegoś, jeszcze nie wiem czego, ale na pewno, to mocna dawka czegoś mocnego" - reklamuje odcinek Kamil Nożyński.

Reklama

"To najdziwniejszy odcinek od 18 lat tego programu. Moim zdaniem każdy mówi nie na temat" - stwierdził natomiast Kuba Wojewódzki.

W programie zobaczymy również Romę Gąsiorowską i Maksa Balcerowskiego.

Kim jest Saful?

Kamil Nożyński, znany lepiej jako Saful, to raper i członek hiphopowego składu Dixon37. Grupa, w której skład wchodzą również Kafar, Rest i Michrus, swoją działalność rozpoczęła na przełomie XX i XXI wieku.

Posłuchaj utworu "Pozdrówki z betonowej dżungli" Dixon37!

Zespół na koncie ma trzy albumy. Ostatni z nich - "Krew za krew" - ukazał się w listopadzie 2016 roku. Każda z płyt składu pokryła się złotem.

Ojcem Safula był solista Warszawskiej Opery Kameralnej, zmarły w 2015 roku Witold Nożyński.

Sprawdź tekst utworu "Satysfakcja" w serwisie Teksciory.pl

W 2018 roku raper otrzymał szansę zaistnienia jako aktor. W serialu "Ślepnąc od świateł" - stworzonym na podstawie książki Jakuba Żulczyka - wcielił się w głównego bohatera, dilera Kubę Niteckiego.

Na początku 2019 roku poinformowano, że Saful otrzymał kolejny angaż. Tym razem wystąpi w słowackim filmie "Sprava - The Report", gdzie wcieli się w postać Żyda przebywającego w obozie koncentracyjnym.

Sprawdź tekst utworu "Pazeroty" w serwisie Teksciory.pl


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje