Reklama

Reklama

Sabrina Salerno na nowych zdjęciach. Nie uwierzysz ile ma lat!

Uważana za jedną z najseksowniejszych wokalistek lat 80. gwiazda italo disco imponuje formą. Nowe zdjęcia Sabriny Salerno na Instagramie nie tylko jej fanów!

Uważana za jedną z najseksowniejszych wokalistek lat 80. gwiazda italo disco imponuje formą. Nowe zdjęcia Sabriny Salerno na Instagramie nie tylko jej fanów!
Sabrina pokazała nowe zdjęcia / Marco Piraccini\Archivio Marco Piraccini\Mondadori Portfolio /Getty Images

Norma Sabrina Salerno (bo tak naprawdę nazywa się wokalistka) urodziła się 15 marca 1968 roku, a swoją karierę muzyczną rozpoczęła pod koniec lat 80. Zanim jednak do tego doszło, pracowała w modelingu, brała udział w wyborach miss oraz była prezenterką "Premiatissima" w Chanel 5.

W 1987 roku światło dzienne ujrzały single "Boys (Summertime Love)" i "Hot Girl", które zapewniły Sabrinie (bo pod tym imieniem występowała na muzycznej scenie) międzynarodową sławę. Ta oprócz wokalu kusiła również wdziękami w teledyskach i na koncertach. Skandalem zakończył się chociażby jej występ podczas imprezy sylwestrowej w Hiszpanii, gdzie wokalistce "wyskoczyła" pierś.

Reklama

Furorę zrobił również wakacyjny teledysk w basenie.

Sprawdź tekst utworu "Boys (Summertime Love)" w serwisie Teksciory.pl!

Włoszka oficjalnie zadebiutowała w 1987 roku albumem "Sabrina", a rok później światło dzienne ujrzała płyta "Super Sabrina", którą promował m.in. utwór "My Chico" z wymownym teledyskiem. Singel okazał się najpopularniejszą piosenką wokalistki w jej ojczystym kraju, a media w Europie okrzyknęły piosenkarkę nowym symbolem seksu. Warto dodać, że inną piosenkę z tego krążka - "Like a Yo-Yo" wyprodukował kultowy Giorgio Moroder.

Nagła popularność sprawiła, że Sabrina stała się rozchwytywaną gwiazdą w całej Europie. Włoszka koncertowała m.in. w Rosji (na Stadionie Olimpijskim dała trzy koncerty, które łącznie zobaczyło 50 tys. osób), Sopocie oraz na Montreux Jazz Festival.

Sabrina Salerno. Nowe zdjęcia zachwycają!

53-letnia obecnie Sabrina regularnie publikuje nowe zdjęcia na Instagramie. Gwiazda wciąż jest aktywna zawodowo - prowadzi programy we włoskiej telewizji, gra w filmach (w 2019 r. zagrała samą siebie w komedii "Modalità aereo"), sztukach teatralnych i musicalach. Każde zdjęcie gwiazdy zdobywa kilkadziesiąt serduszek na Instagramie, a w komentarzach roi się od komplementów.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL