Reklama

Reklama

Ryszard Rynkowski wrócił na scenę

W niedzielę (20 listopada) po raz pierwszy po załamaniu nerwowym na scenę powrócił Ryszard Rynkowski.

Ryszard Rynkowski wrócił na scenę

Przypomnijmy, że w nocy z wtorku na środę (15/16 listopada) Ryszard Rynkowski został zatrzymany przez policję. Służby zostały wezwane przez żonę 65-letniego wokalisty, który przed domem wymachiwał bronią i groził popełnieniem samobójstwa.

Po badaniach lekarskich Rynkowski został zwolniony do domu. Wówczas menedżer przekonywał, że żadne koncerty nie będą odwoływane, jednak wokalista nie pojawił się na dwóch koncertach charytatywnych (w tym m.in. dla Marka Ałaszewskiego z grupy Klan).

W niedzielę powrócił na scenę, występując w Klubie WAT na warszawskim Bemowie. Na koncert obowiązywały zaproszenia dla mieszkańców dzielnicy.

Reklama

"Artysta zaśpiewał swoje największe przeboje wieczór mimo zimnej i śnieżnej pogody był bardzo ciepły, pełen emocji i niezapomnianych wzruszeń. Mieszkańcy bardzo długo oklaskiwali artystę po skończonym występie. Serdecznie wszystkim dziękuję za wspólnie spędzone chwile a Panu Ryszardowi życzę dużo ciepła i zrozumienia oraz wsparcia przez bliskie mu osoby w tych trudnych dla niego chwilach o których nam podczas koncertu wspominał" - napisał na Facebooku Marek Lipiński, zastępca burmistrza Bemowa.

"Był w dobrej formie, ale zaraz po koncercie wsiadł do limuzyny z szoferem i wyjechał ze stolicy" - tak relacjonował "Super Express".

Sprawdź tekst utworu "Ten typ tak ma" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ryszard Rynkowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje