Reklama

Ruszyła Inwazja Mocy!

W sobotę, punktualnie o godzinie 17, na lotnisku w Radawcu pod Lublinem, rozpoczęła się Inwazja Mocy - pierwszy z serii dziesięciu gigantycznych, darmowych koncertów, które z okazji swoich dziesiątych urodzin przygotowało dla Was radio RMF FM.

"Dobra, dobra, dobra..." - tysiące spragnionych dobrej zabawy sympatyków radia RMF FM przywitała trójmiejska formacja Golden Life. Wesoła, rockandrollowa muzyka i piękna, słoneczna pogoda - czy można wyobrazić sobie lepszy początek udanej imprezy?

Reklama

Tymczasem Artur Gadowski, jak zwykle czarująco uśmiechnięty, czeka już na zapleczu na swoją kolej. Szykuje się gorący koncert, bowiem Gadzio przygotował na dzisiaj nie tylko przeboje, które wylansował jako artysta solowy, ale również superhity, które przyniosły mu popularność z zespołem IRA.

Również na zapleczu, przy stolikach przygotowanych dla bardzo ważnych osobistości, spotkaliśmy grupę T. Love. Muniek Staszczyk, skryty za przeciwsłonecznymi okularami, jest dzisiaj poważny i skupiony. Czyżby trema? Nie u takiego wyjadacza jak Muniek. Na pewno zastanawia się, czy rozpocząć koncert od "Chłopaki nie płaczą", czy może od "Stokrotki"...

Jako gwiazda wystąpi dzisiaj grupa the Stranglers, znana i lubiana w naszym kraju dzięki takim utworom, jak "Always The Sun" czy "Midnight Summer Dream". Mistrzowskie połączenie ciepłego, romantycznego rocka i wpadających w ucho, popowych melodii - taka muzyka mogła powstać tylko w Wielkiej Brytanii, tylko w głowach przesympatycznych gentlemanów z the Stranglers.

Ich wieczorny koncert z pewnością porwie do zabawy lubelską publiczność. Tak, jesteśmy tego pewni, bo udało nam się podejrzeć próbę Brytyjczyków i zapewniamy, że są w rewelacyjnej formie!

Nie tylko muzyczne atrakcje czekają na uczestników tegorocznych Inwazji Mocy. W Interiowej kawiarence, mieszczącej się w olbrzymim namiocie, przygotowaliśmy dla naszych gości wiele atrakcji - można za darmo posurfować po Internecie, spotkać się z przyjaciółmi na specjalnym, inwazyjnym kanale CZATerii, pograć w najnowsze gry i poznać pracę zespołu INTERIA.PL od kuchni.

Serdecznie zapraszamy!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: RMF FM | RMF | koncert | zabawy | inwazja | radio RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje