Reklama

Roksana Węgiel przekazała smutne wieści o stanie zdrowia. "Organizm odmówił posłuszeństwa"

Roksana Węgiel zaniepokoiła swoich fanów. Wszyscy, którzy oczekiwali występu w Trzebinie z pewnością zawiedli się, bo gwiazda odwołała występ. Gorsze jest to, że zrobiła to z powodu choroby - ma zapalenie krtani.

Roksana Węgiel zaniepokoiła swoich fanów. Wszyscy, którzy oczekiwali występu w Trzebinie z pewnością zawiedli się, bo gwiazda odwołała występ. Gorsze jest to, że zrobiła to z powodu choroby - ma zapalenie krtani.
Roksana Roxie Węgiel nie ma najlepszych wieści dla fanów / Jacek Kurnikowski/ AKPA /AKPA

Roksana Węgiel jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek młodego pokolenia. Na jej koncerty przybywają tysiące nastolatków, a w social mediach śledzi ją ponad 1,3 miliona osób! Wokalistka, po swoim zwycięstwie w "The Voice Kids" i "Eurowizji Junior" (zobacz!), szybko zyskała wielu wiernych fanów. 

Reklama

Piosenkarka jest uwielbiana i bierze udział w wielu projektach. Oczywiście nie tylko zawodowych, bo 17-latka wkrótce będzie zdawać maturę i musi łączyć karierę zawodową z obowiązkami szkolnymi. Być może narzuciła sobie zbyt duże tempo, bo właśnie poinformowała, że musi odwołać występ w Trzebinie. Wszystko z powodu choroby, która ją dotknęła. Mowa o zapaleniu krtani.

"Jest mi niezmiernie przykro, ale z powodów zdrowotnych nie dam rady wystąpić na koncercie w Trzebinie" - pisze Roxie. 

"Ostatnie miesiące są dla mnie bardzo intensywne, koniec trasy, zobowiązania kontraktowe, mój drugi album oraz trasy kolędowe. Absolutne niedospanie i zimowa pogoda spowodowały, że organizm odmówił posłuszeństwa i uraczył mnie zapaleniem krtani" - informuje fanów z żalem i dodaje na koniec: "Przykro mi i bardzo przepraszam organizatorów, jak i Was, tych, którzy koncert planowaliście oglądać".

Zdrowie jest najważniejsze, miejmy nadzieję, że gwiazdka prędko powróci na scenę!

Fani zachwyceni zdjęciami Roksany Węgiel. "Nie wytrzymam jaka piękna"

Roxie Węgiel rozpoczynała swoją karierę mając 13 lat. Niektórzy najwyraźniej zapominają o tym, że czas nie stoi w miejscu, a gwiazda ma już 17 lat. Piosenkarka stawia coraz częściej na dość odważny wizerunek, co odbija się szerokim echem w mediach. 

W ostatnim czasie zdjęcie Roksany Węgiel w białym gorsecie ponownie podzieliło komentujących internautów na zwolenników takich stylizacji 17-latki.  Nowy post polubiło ponad 90 tys. użytkowników.

"Nie wytrzymam jaka piękna", "OMG w bieli jak śnieżynka, co po ziemi chodzi i święta niesie", "Bycie tak pięknym powinno być zakazane" - pisali fani Roksany.

Jej przeciwnicy natomiast ponownie argumentowali, że wokalistka powinna ubierać się bardziej przyzwoicie.

"Śpiewanie powinno być na pierwszym miejscu, a tymczasem...", "Za dużo odsłania", "Nie taki aniołek... po eksponowaniu swoich wdzięków", "Przyszła pora, by przestać się szanować" - czytamy w negatywnych komentarzach.

Czytaj też:

Wielkie Kolędowanie z Polsatem! Kto wystąpi? Wśród gwiazd Roxie Węgiel

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Roksana Węgiel | choroby
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama