Reklama

Reklama

Roksana Roxie Węgiel jurorką "The Voice Kids"?! Nowe informacje!

Roksana Węgiel to jedna z najpopularniejszych, młodych polskich wokalistek. Zaczynała w programie "The Voice Kids", w drużynie Edyty Górniak. Zwyciężyła w programie, co otworzyło jej drogę do kariery. Teraz podzieliła się zdjęciem z symbolem "Voice'a". Czy to oznacza, że została jurorką programu?

Roksana Węgiel nową jurorką "The Voice Kids"?!

Mimo że ma zaledwie 16 lat, to niedawno walczyła m.in. o prestiżowego Bursztynowego Słowika. Roksana Roxie Węgiel swoją przygodę z muzyką zaczęła zaledwie 3 lata temu, w 2018 roku. Jej debiut w talent show "The Voice Kids" zakończył się zwycięstwem Roksany, którą pokochała publiczność. Krótko po tym zwyciężyła w Eurowizji Junior 2018 i przyniosła chwałę polskiej reprezentacji (sprawdź!). Aktualnie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych wykonawczyń w Polsce (zobacz nowy klip!).

Reklama

Roxie Węgiel jurorką "The Voice Kids"?

Gwiazda podzieliła się właśnie zdjęciem, które rozpoczęło dyskusję na temat jej udziału w najnowszej edycji show TVP. Niektórzy fani chcieliby ją zobaczyć w programie, który uczynił ją sławną. W dodatku wielu sądzi, że ona jak nikt inny wie, jak to jest, by być po obu stronach fotela - jako zestresowany, początkujący uczestnik oraz juror.

Roxie w rozmowie z jastrzabpost.pl nie zamyka furtki dla swojego udziału w "The Voice Kids", ale przyznaje, że sama na ten moment raczej nie jest gotowa, by zostać jurorką. "Byłoby mi na pewno z tym bardzo ciężko, bo już teraz widzę to na przykładzie prowadzenia programu "You Can Dance", kiedy uczestnicy odpadają, to po prostu łamie moje serce" - stwierdziła Roxie Węgiel. 

"Nie wiem, czy bym to udźwignęła. Wiem, jaki to stres dla tych dzieciaków, bo sama przez to przechodziłam. Taki format "The Voice Kids" - ciężko mi sobie to wyobrazić, na pewno byłoby mi ciężko" - dodała i przyznała, że dotąd nikt nie oferował jej takiej posady, choć słyszała, że były takie plany. Aktualnie Roxie jest współprowadzącą program "You Can Dance - Nowa Generacja".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje