Reklama

Reklama

Robert Pattinson zaśpiewał w utworze do filmu "High Life". Zobacz teledysk "Willow" Tindersticks

Aktor, który zyskał międzynarodową sławę dzięki roli Edwarda w sadze "Zmierzch", swoimi kolejnymi kreacjami udowodnił, że tamte czasy dawno minęły i nikomu nie musi już udowadniać zawodowych umiejętności. Ostatnio w sieci pojawił się utwór promujący film "High Life", w którym Pattinson gra nie tylko jednego z głównych bohaterów, ale wziął też udział w nagraniach partii wokalnej do piosenki "Willow". Posłuchaj, jak wypadł w roli wokalisty.

Robert Pattinson zaśpiewał w utworze do filmu "High Life"

Robert Pattinson już od najmłodszych lat prezentował się jako wszechstronnie utalentowany człowiek - był świetnym sportowcem, próbował swoich sił także w muzyce, czego rezultatem jest gra na gitarze i na klawiszach. Mimo wielu zainteresowań, to aktorstwo okazało się pasją, która zdominowała jego życie.

Pierwszym filmem był "Vanity" u boku Reese Witherspoon; później Robert dostał rolę Cedricka Diggory'ego w czwartej części przygód Harrego Pottera - "Harry Potter i Czara Ognia". Następnie przyszedł czas na Edwarda Cullena w sadze "Zmierzch" - to rola, która zapewniła międzynarodową popularność młodemu aktorowi, jednak Pattinson musiał później udowodnić, że nie ma zamiaru zakończyć swojej kariery z taką "łatką".

Reklama

Bardzo szybko okazało się, że Robert świetnie radzi sobie również w ambitniejszych produkcjach. Najnowszym obrazem, w którym możemy podziwiać jego umiejętności jest thriller sci-fi "High Life" w reżyserii Claire Denis. W sieci znajdziecie również utwór promujący produkcję, który jest dziełem brytyjskiego zespołu Tindersticks. Jako gość zaśpiewał w nim Robert Pattinson.

Sprawdź tekst utworu "Willow" w serwisie Teksciory.pl!

Film "High Life" do polskich kin trafi 15 marca. W obsadzie znalazły się także m.in. Juliette BinocheAgata Buzek. Część zdjęć do "High Life" została zrealizowana w Polsce, niedaleko Białegostoku.Reklama

Reklama

Reklama

Reklama