Reklama

Robert Chojnacki i anioły

W połowie listopada w warszawskiej kawiarni "Pod Kaktusami" nakręcono teledysk do piosenki "Będziesz znów", promującej płytę "Saxophonic" Roberta Chojnackiego. W tym utworze śpiewa Andrzej Piaseczny, choć akurat on nie pojawił się w klipie, który możecie już oglądać na stronach INTERIA.PL. Główne role grają bowiem... anioły.

- Kręciliśmy w lokalu "Pod Kaktusami" przy ul. Chmielnej. To kawiarnia z tradycjami, choć w zasadzie nic w niej starego nie zostało oprócz kaktusów - śmieje się Robert Chojnacki w rozmowie z INTERIA.PL.

Reklama

"Anielskie, odrealnione postacie, w role których wcieliły się piękne modelki, zeszły na ziemię łagodzić skołatane serca" - taki opis "Będziesz znów" znalazł się na stronie warszawskiej firmy Papaya Films, grupującej grupę uzdolnionych twórców wideoklipów.

Reżyserią "Będziesz znów" zajął się Adrian Panek, autor nominowanych do tegorocznych Yachów klipów "Gnijący świat" T. Love i "Warszawka" grupy Bohema, oraz "Cały ten świat" Avalanche. Panek pracuje obecnie nad debiutem fabularnym, był także drugim reżyserem u boku Filipa Bajona przy filmie "Fundacja".

- Potrafili fajnie wcielić pomysł ze scenariusza w życie. Chodziło o to, żeby nawiązać do słów, które Andrzej wyśpiewuje w refrenie "Będziesz znów kołysać się i tańczyć", czyli o takie pocieszenie - opowiada nam Chojnacki.

- Scenariusz zaczyna się w lokalu, w którym różne osoby kotłują się ze swoimi myślami. Jest barmanka porzucona przez faceta, szaleniec, który jako jedyny widzi postacie dwóch aniołów, które nagle schodzą z nieba i nawiedzają to miejsce. Jest jeszcze desperat chcący popełnić samobójstwo. Ale cała sprawa kończy się optymistycznym akcentem - zdradza saksofonista.

Chojnacki jest bardzo zadowolony z efektu końcowego. - Cieszę się, że udało się z tą ekipą tak sprawnie wszystko przeprowadzić. Niewykluczone, że drugi teledysk też będziemy robić z Papaya Films.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Andrzej Piaseczny | robert | Robert Chojnacki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje