Rita Ora zapowiada premierę nowego singla. Kiedy premiera?

"Niespodzianka... wróciłam" - napisała na Instagramie Rita Ora, zapowiadając premierę nowego singla zatytułowanego "You Only Love Me". Piosenka zadebiutuje jeszcze w styczniu, jednak dokładną datę premiery Ora zaszyfrowała dwoma iksami. Wiele wskazuje na to, że singel może być zapowiedzią jej trzeciego albumu.

Rita Ora
Rita OraHolger Kursikowski / SplashNews.com/East NewsEast News

Na udostępnionym nagraniu z nocy sylwestrowej słychać krótki fragment zapowiadanego singla artystki. We wpisie piosenkarka zapewniła swoich słuchaczy, że ta drobna muzyczna próbka, to przedsmak jej singla, który ukaże się jeszcze w tym miesiącu. Warto także zwrócić uwagę na hasztag, którym piosenkarka opatrzyła cały wpis. "RO3" może świadczyć o tym, że zapowiadany singiel będzie promował trzeci album Rity Ory.

Rita Ora pokonała kryzys twórczy

Ostatni album studyjny Ora wydała w 2018 roku. Potem zmagała się z kryzysem twórczym, który pokonała dzięki wsparciu rodziny i bliskich.

Z wcześniejszych zapowiedzi artystki wiadomo, że kolejna płyta będzie bardziej surowa od poprzednich. Część utworów Ora nagrywała w Albanii.

PAP life
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas