Reklama

Rita Ora: Roc Nation kontratakuje i pozywa wokalistkę

Wytwórnia Rity Ory postanowiła odpowiedzieć pozwem na pozew wokalistki. Roc Nation domaga się od swojej artystki ponad 2 miliony dolarów odszkodowania.

Rita Ora będzie musiała zapłacić wytwórni?

Przypomnijmy, że w grudniu Brytyjka z albańskimi korzeniami złożyła pozew do sądu w Los Angeles, uważając, że kontrakt, który podpisała z Roc Nation jest nieważny, gdyż został podpisany w wieku 18 lat, co jest złamaniem kalifornijskiego prawa. Ponadto Ora powołała się na tzw. "Zasadę Siedmiu Lat", pozwalającą jej rozwiązać umowę z wytwórnią po siedmiu latach.

Reklama

Firma, którą dowodzi Jay Z postanowiła odpowiedzieć na zarzuty artystki i wystosować własny pozew. W nim Roc Nation domaga się 2,4 miliona dolarów odszkodowania. Wytwórnia argumentuje, iż do tej pory wydała ponad 2 miliony dolarów na nagrania i promocję drugiego albumu Ory, który ma ukazać się w tym roku.

Serwis Page Six donosi natomiast, iż w Roc Nation uważa się, że Rita Ora bez wsparcia wytwórni do dziś pozostałaby nieznaną nikomu wokalistką i jej kariera mogła rozwinąć się dzięki ogromnym środkom, jakie przeznaczono na jej promocję.

Wokalistka nie ustosunkowała się na razie do zarzutów jej wytwórni. Nie wiadomo również, jak proces wpłynie na wydanie jej albumu.

Zobacz klip "Body On Me":

Sprawdź tekst "Body On Me" w serwisie Teksciory.pl

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rita Ora

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje