Reklama

Reklama

Rita Ora: Roc Nation kontratakuje i pozywa wokalistkę

Wytwórnia Rity Ory postanowiła odpowiedzieć pozwem na pozew wokalistki. Roc Nation domaga się od swojej artystki ponad 2 miliony dolarów odszkodowania.

Przypomnijmy, że w grudniu Brytyjka z albańskimi korzeniami złożyła pozew do sądu w Los Angeles, uważając, że kontrakt, który podpisała z Roc Nation jest nieważny, gdyż został podpisany w wieku 18 lat, co jest złamaniem kalifornijskiego prawa. Ponadto Ora powołała się na tzw. "Zasadę Siedmiu Lat", pozwalającą jej rozwiązać umowę z wytwórnią po siedmiu latach.

Firma, którą dowodzi Jay Z postanowiła odpowiedzieć na zarzuty artystki i wystosować własny pozew. W nim Roc Nation domaga się 2,4 miliona dolarów odszkodowania. Wytwórnia argumentuje, iż do tej pory wydała ponad 2 miliony dolarów na nagrania i promocję drugiego albumu Ory, który ma ukazać się w tym roku.

Reklama

Serwis Page Six donosi natomiast, iż w Roc Nation uważa się, że Rita Ora bez wsparcia wytwórni do dziś pozostałaby nieznaną nikomu wokalistką i jej kariera mogła rozwinąć się dzięki ogromnym środkom, jakie przeznaczono na jej promocję.

Wokalistka nie ustosunkowała się na razie do zarzutów jej wytwórni. Nie wiadomo również, jak proces wpłynie na wydanie jej albumu.

Zobacz klip "Body On Me":

Sprawdź tekst "Body On Me" w serwisie Teksciory.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL