Reklama

Rita Ora, Cardi B, Bebe Rexha i Charli XCX łączą siły. Posłuchaj "Girls"

Do sieci trafił efekt współpracy Rity Ory, Cardi B, Charli XCX i Bebe Rexhy, czyli utwór "Girls".

Rita Ora zaprezentowała singel nagrany z trzema innymi gwiazdami

"Tak się cieszę, że mogę w końcu ogłosić, że mój nowy singel 'Girls' to współpraca z kilkoma silnymi kobietami, które tak bardzo mnie zainspirowały" - napisała Rita Ora na Twitterze na początku maja.

Reklama

"To hymn kobiet, które nie boją się rządzić światem. To celebracja miłości" - stwierdziła wokalistka.

Sprawdź tekst utworu "Girls" w serwisie Teksciory.pl

Krótko po pojawieniu się piosenki w sieci, fani zaczęli plotkować, że brytyjska gwiazda w tekście zasugerowała swój biseksualizm. Artystka nie potwierdziła tych doniesień, jednak w rozmowie z "People" przyznała, że to najbardziej szczery utwór w jej dorobku.

"Dla mnie i mojej kariery to utwór, z którego najwięcej można się o mnie dowiedzieć. Jestem jak otwarta księga i jestem dumna, że mogłam być wspierana przez tak wspaniałe koleżanki" - zdradziła i przyznała, że była świadoma tego, jak fani zareagują na pewne fragmenty tekstu.

"Mówię o tym, bo mogę to zrobić. Gdy jestem 50/50, nie mam zamiaru mówić, że jest to 70/30. Nie będę ukrywać tego, kim jestem i tego, co chcę robić. Tak już teraz będzie" - przyznała.

Według gazety "Metro" Brytyjkę do współpracy z trzema innymi gwiazdami zainspirowała kooperacja z 2001 roku, kiedy to siły połączyły Christina Aguilera, Lil' Kim i Pink, aby stworzyć nową wersję numeru "Lady Marmelade" na potrzeby filmu "Moulin Rouge!".

Ora dodała natomiast, że prace nad singlem rozpoczęły się dwa lata temu, a sporą inspiracją był przebój Katy Perry "I Kissed A Girl" (opowiadał o intymnej relacji dwóch dziewczyn) i liczy, że jej piosenka również stanie się seksualnym hymnem.

Posłuchaj utworu "I Kissed A Girl" w serwisie Teksciory.pl

Na temat współpracy z gwiazdą wypowiedziała się też Charli XCX. "Jest jedną z najlepszych osób, które poznałam dzięki muzyce. Szczerą i zabawną dziewczyną i kimś, kogo uważam za przyjaciela. Nie ma nic fajniejszego niż robienie muzyki ze znajomymi " - opowiadała Entertainment Online.

Numer "Girls" znajdzie się prawdopodobnie na drugim albumie brytyjskiej wokalistki. Jego premiera zaplanowana została na jesień tego roku. Wcześniej Ora wypuściła single "Anywhere" i "Your Song".

Posłuchaj numeru "Girls":

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rita Ora | Bebe Rexha | Cardi B | Charli XCX

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje