Reklama

Rebecca Black znów króluje w internecie. Pamiętacie "Friday"?

9 lat temu Rebecca Black opublikowała swój pierwszy singel. Nie sądziła jednak, że debiut przysporzy jej w życiu tylu zmartwień.

Rebecca Black zmieniła się nie do poznania

Wydana w 2011 roku piosenka "Friday" (sprawdź!) wywołała burzę w internecie, szybko stała się viralem i podstawą do memów.

Reklama

Młoda, zaledwie 13-letnia wtedy wokalistka została okrzyknięta najgorszą piosenkarką na świecie.

Teraz Rebecca Black opublikowała na swoim profilu na Twitterze post, w którym odnosi się do wydanego 9 lat temu singla. Opisała nastoletnie lata, które były przepełnione odrzuceniem i zastraszeniem.

"9 lat temu teledysk do piosenki 'Friday' został przesłany do internetu. Przede wszystkim chciałabym wrócić i porozmawiać z moim 13-letnim 'Ja', które bardzo wstydziło się siebie" - napisała.

"Z 15-letnią mną, która czuła, że nie może z nikim porozmawiać o depresji. Z 19-letnią, której wszyscy producenci mówili, że nigdy nie będą z nią pracować" - ciągnęła.

"Staram się powtarzać sobie, że każdy dzień jest szansą na zmianę swojej rzeczywistości i na podniesienie się na duchu. Nie jesteś definiowany przez jedną decyzję czy zachowanie. Czas leci i nic nie jest stracone" - zakończyła pozytywnym przesłaniem.

W ciągu 24 godzin post stał się bardzo popularny. Zdobył ponad 444 tysiące polubień i 49 tysięcy retweetów. W komentarzach zaczęli odzywać się fani, którzy uznali, że to początek nowej Rebeki.

Black podziękowała za wsparcie, które otrzymała od internautów. "Jestem tak poruszona, zdezorientowana i wdzięczna za wiadomości, które wysłaliście do mnie. Nigdy nie wyobrażałam sobie takiego wsparcia" - napisała w kolejnym opublikowanym poście.

Obecnie Rebecca mocno zmieniła swój wygląd i, pomimo ogromnej krytyki, która wylała się na nią w 20011 roku, nie przestała nagrywać i dążyć do spełnienia marzeń o karierze piosenkarki.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rebecca Black

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje