Reklama

Reklama

Raper OhTrapstar nie żyje. Zginął w wypadku samochodowym

Trzy osoby, w tym raper OhTrapstar, zginęli w wypadku samochodowym, który miał miejsce w Miami.

Trzy osoby, w tym raper OhTrapstar, zginęli w wypadku samochodowym, który miał miejsce w Miami.
OhTrapstar zginął w wypadku samochodowym / Youtube /

Do tragicznego wypadku doszło w środę (25 maja), jednak dopiero po kilku dniach poinformowano, że jednym ze zmarłych jest 23-letni Ernesto Enrique Carralero, czyli raper OhTrapstar. Pojazd, którym podróżowały trzy osoby z dużą prędkością wjechał w będący przy ulicy dom i stanął w ogniu.

Według informacji straży pożarnej w Miami, dwie osoby, które były w budynku w momencie, gdy uderzył w niego samochód, trafiły do szpitala.

"Usłyszeliśmy potężny huk, a gdy się spojrzeliśmy, widzieliśmy ogień i natychmiast zadzwoniliśmy na policję... Gdy wyjrzeliśmy przez okno widzieliśmy jedynie samochód w ogniu, nie byliśmy w stanie zorientować się, czy auto wjechało w dom" - mówił jeden ze świadków zdarzenia lokalnej telewizji.

Reklama

Kim był OhTrapstar?

Śmierć OhTrapstara potwierdził jego kuzyn - Lil Ominous. "Kocham cię. Przepraszam cię, że mnie tam nie było. Jestem smutny. Nie zasługiwałeś na to. Mieliśmy tyle wspomnień, uczyłem cię jak rapować, grać w kosza i jak traktować dobrze własną matkę. Będziesz na zawsze w moim sercu" - napisał.

OhTrapstar był też kuzynem gwiazdy amerykańskiego hip hopu - Lil Pumpa.

23-letni raper karierę rozpoczął w 2017 roku na Soundcloudzie, gdzie pojawiły się jego pierwsze nagrania. Największym hitem OhTrapstara był numer "Choppa", który zdobył na Youtube prawie 10 milionów wyświetleń. Na koncie rapera były dwa albumy solowe oraz wspólny krążek z Lil Ominousem.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy