Reklama

Raper Chief Keef po raz dziesiąty zostanie ojcem?

Jak donoszą plotkarskie media, 23-letni amerykański raper Chief Keef może zostać po raz dziesiąty ojcem. Mężczyzna pomimo młodego wieku, ma już dziewięcioro pociech, każde z innej matki.

Chief Keef ma dziewięcioro dzieci z różnymi partnerkami

Duża gromadka dzieci nie dla każdego jest powodem do radości. Amerykański raper Chief Keef ma raczej wiele powodów do zmartwień z powodu alimentów, które powinien płacić matkom swoich dzieci. A tych jest aż dziewięć.

Reklama

23-latek znany jest z częstych zmian partnerek. Jego aktualną dziewczyną jest youtuberka i influencerka Diamond Nicole. Nie wiadomo, jak długo się spotykają. To ona, jak podał serwis MTO News, ma być matką kolejnego - dziesiątego malucha rapera.

Informacja o cięży Diamonde pojawiła się w nagraniu live, które ta prowadziła ze swoją przyjaciółką 22 lipca na Instagramie.

Podczas krótkiego wideo obydwie dziewczyny wdały się w gorącą dyskusję, w trakcie której z ust koleżanki nagle padły słowa: "dziewczyno, jesteś w ciąży z Chiefem Keefem". Informację te od razu podchwyciły media podając, że raper  spodziewa się kolejnego dziecka.

Diamond nie odpowiedziała w wideo na słowa, dotyczące ciąży. Nie ma więc pewności, czy informacja jest prawdziwa oraz w którym ewentualnie miesiącu może być dziewczyna.

Diamonde jest bardzo znaną w Stanach youtuberką, oraz kuzynką innej popularnej gwiazdy Youtube’a – DDG.

Keef obecnie jest w trakcie procesu sądowego, którą wytoczyła mu jedna z jego byłych dziewczyn. Kobieta domaga się 500 tys. dolarów alimentów na rzecz urodzonej w 2013 roku córki Kimory Cozart.

Z kolei 43-letnia Erica Early twierdzi, że Keef od jakiegoś czasu nie płaci alimentów na rzecz jej córki, dla której jest biologicznym ojcem. Wedle Eriki raper jest jej na ten moment winien około 420 tys. dolarów.

O dzieciach Keefa głośno zrobiło się końcem 2018 roku, kiedy to przed sądem przyznał się on, że ma więcej, niż piątkę dzieci z różnymi kobietami. Ostatecznie raper oznajmił, że kolejną czwórkę poniżej piątego roku życia trzymał w tajemnicy. Matki tych dzieci także mają szukać wsparcia dla swoich pociech w postaci alimentów.

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Chief Keef

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje