Reklama

Rahim nagrał charytatywny klip. Zobacz, komu i dlaczego pomaga

W piątek (9 grudnia) do sieci trafił nowy singel Rahima "Ślepcy". Towarzyszy mu poruszający klip. Cały dochód z jego wyświetleń przeznaczony ma być na cele charytatywne. "Przyłączyliśmy się do projektu 'Pomaganie Rąk Nie Brudzi'. Połowa pieniędzy trafi do schronisk, połowa” – do domów dziecka” – zapowiada szef MaxFlo

Rahim pomaga dzięki teledyskowi "Ślepcy"

W teledysku obok Rahima zagrali: Maciej Krul, Daria Zabłocka, Konrad Smolarek i inicjator akcji "Pomaganie Rąk Nie Brudzi", Patryk Więckowski. Na planie pojawili się także nasi bracia mniejsi. "Jestem miłośnikiem i obrońcą zwierząt. Postanowiłem poruszyć w klipie bardzo poważny problem, który w Polsce niestety, ale zdarza się niemal codziennie" - mówi Więckowski.

Reklama

Za reżyserię wideoklipu odpowiadają: Aleksandra Śmiatek i Szymon Kubka. Autorami scenariusza są: Aleksandra Śmiatek i Patryk Więckowski.

"Urzekła mnie jego postać. To człowiek, który swój wolny czas poświęca na to, aby odwiedzać domy dziecka i umilać czas ich mieszkańcom. Dodatkowo wspiera bezdomne zwierzaki. Robi to wszystko po godzinach, na totalnej zajawce" - mówi o Więckowskim Rahim. "Kiedy się do mnie odezwał, poczułem się wręcz zobowiązany dołożyć cegiełkę do tego projektu. Nagrałem utwór 'Ślepcy' na charytatywną składankę, którą ten gość tworzy na własną rękę" - dodaje.

Sam prowodyr akcji bezinteresowne zaangażowanie w pomoc innym tłumaczy wychowaniem i spotkaniem na swojej drodze właściwych osób. Na pytanie o połączenie sił z MaxFloRec odpowiada:

"Jestem fanem twórczości Rahima od 2002 r. Wtedy miałem 12 lat. Dziś już jako świadomy słuchacz mogę w pełni docenić talent tego artysty. Aktualnie Rah jest dla mnie jednym z najbardziej wartościowych raperów na polskiej scenie".

Całkowity dochód z wyświetlanych na klipie reklam przekazany zostanie na cele charytatywne. Połowa pieniędzy trafi do schronisk, połowa - do domów dziecka. Wpływy przekazane zostaną na konto Fundacji DOM Dbamy O Młodych z Wrocławia i Fundacji Sarigato z siedzibą z Krakowa znanej z akcji www.KarmimyPsiaki.pl. "Kluczem był fakt, że te fundacje nie pobierają żadnego procentu od darowizny, czyli 100% przekazanych im środków przeznaczonych zostaje na dany cel" - mówi Więckowski.

Sprawdź tekst utworu "Ślepcy" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rahim

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama